Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiányzik, mikor eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik, mikor eddig mindig nemet mondtam neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már több éve ismerek. nagyon kedvelem őt, de ennek ellenére soha nem adtam be neki a derekamat, mert úgy éreztem nem bírnánk egymás mellett. mikor összefutunk mindig érezteti hogy szeretne velem lenni, sms-eket ír, flörtölgetünk és ez nekem is jól esik. az utóbbi időben viszont abbahagyta, kicsit hűvös velem, úgy érzem feladta és persze ezt meg is értem. mégis mostanában annyira hiányzik, úgy érzem ha most újra bepróbálkozna igent mondanék. szerintetek csak azért érzek így, mert hiányzik hogy valaki foglalkozzon velem? és szerintetek mit szólna, ha felkeresném - azok után, hogy már párszor nemet mondtam neki?

L18


2010. okt. 10. 22:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaitokat:)
2010. okt. 11. 19:00
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is pont ebben a cipőben járok most. Hogy alakultak a dolgaid? :)
2014. okt. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én már "sok" ilyen "elküldtem-a-pasit-de-megbántam-mit-csináljak" kérdést láttam már itt, soha senki nem irta meg, hogy alakult végül
2014. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!