Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiányzik, mikor eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik, mikor eddig mindig nemet mondtam neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már több éve ismerek. nagyon kedvelem őt, de ennek ellenére soha nem adtam be neki a derekamat, mert úgy éreztem nem bírnánk egymás mellett. mikor összefutunk mindig érezteti hogy szeretne velem lenni, sms-eket ír, flörtölgetünk és ez nekem is jól esik. az utóbbi időben viszont abbahagyta, kicsit hűvös velem, úgy érzem feladta és persze ezt meg is értem. mégis mostanában annyira hiányzik, úgy érzem ha most újra bepróbálkozna igent mondanék. szerintetek csak azért érzek így, mert hiányzik hogy valaki foglalkozzon velem? és szerintetek mit szólna, ha felkeresném - azok után, hogy már párszor nemet mondtam neki?

L18


2010. okt. 10. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mert mindig az kell amit nem kaphatunk meg.

Attól függ hányszor mondtál nemet vissza.

2010. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jól esett az egódnak,ennyi.
2010. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,még annyit hozzá tennék,hogy ne bántásnak vedd az egós szöveget,mindenkinek jól esik,ha bókolnak neki.
2010. okt. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és ha tegyük fel, most felkeresném és összejönnék vele, akkor az valódi érzelmeken alapuló kapcsolat lenne vagy csak az egomat nyugtatnám meg és hamar vége is lenne a kapcsolatnak?
2010. okt. 10. 23:03
 5/13 A kérdező kommentje:
ja és köszönöm a valászokat!:)
2010. okt. 10. 23:04
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem örülne neki, hajrá!

Van egy 18 éves lány, akit másfél éve ismerek és hasonló a helyzet vele.Kedveljük egymást, én őt egy kicsit jobban, tavasszal rákérdeztem konkrétan, hogy mit gondol,több is lehetne-e köztünk, de csak barátnak tekint. jó ideje nem találkoztunk, de azért tartjuk a kapcsolatot, néha adunk életjeleket egymásnak:-)

Summasummarum, adj te is életjelet, aztán remélhetőleg visszajelez:-)

24f

2010. okt. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mond ezt:


"(megbánó szemek) bocsi... hibáztam... tényleg (sirás)... (átölelés)"

2010. okt. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"(megbánó szemek) bocsi... hibáztam... tényleg (sirás)... (átölelés)"


Hát, én ezek után pofán röhögném és otthagynám.

2010. okt. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Húú hát hogy ez most tényleg szerelem lenne vagy csak egó azt nem tudom:S Most mind a kettő mellett tudnék álláspontot foglalni de azt végső soron neked kell eldöntened,hogy mit szeretnél,mert ugyebár lehet hogy szereted és most döbbentél rá,hogy elveszítheted ugyan akkor lehet,hogy csak az egód piszkálja a dolog:S
2010. okt. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az csak akk derülne ki ha összejönnétek
2010. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!