Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a helyes megoldas ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes megoldas ebben az esetben ?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit, aki az 5-6 ik találkán rájöttem, hogy nagyon hasonlít az első szerelmemre. A tekintete a szeme es mosolya. Meg a horoszkópja is ugyanaz, persze hogy en abban nem hiszek, csak érdekességképpen mondom.

Vegul kibökte hogy szeretne gitározni, amit az első szerelmem is szeretett csinalni.

Az első pasimba nagyon szerelmes voltam, 3 evig voltunk egyutt, isteni volt a szex számomra ő volt a ferfi isten.

Vegul elhagyott. Szenvedtem egy par hetig, de vegul abszolút a hatam mögé tettem, nem gondolok mar ra nem kene mint ferfi es ma mar abszolút nem jönne be, ami bejött nekem 19 evesen. Mas ember lettem. Mas dolgok jönnek be. Minden iranta meghalt. Meg se akarnám ismerni az utcán.

Ez az új pasi nagyon jarkal utanam, es ő akarta ezt a kapcsolatot de bennem nem mozgat meg semmit egyelőre

Mi a legjobb megoldas ilyen esetben, ha az új hasonlít a régire???


2023. máj. 15. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem mozgat meg, minek találkozgatsz vele?
2023. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert gondoltam hatha fog majd
2023. máj. 15. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az itt a gond, hogy hasonlít a régire, hanem hogy semmit nem mozgat meg benned. Ne pazarold se az ő idejét, se a sajátodat.
2023. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tetszik, de egyelőre nem vonz szexuálisan
2023. máj. 15. 14:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Maga az, hogy "hasonlít a régire", nem hiszem, hogy probléma kellene, hogy legyen. Az embernek általában van egy többé-kevésbé kialakult ízlése, ideálja, ebből adódóan majdnem biztos, hogy az új kiszemelt valamiben hasonlítani fog az előző kapcsoaltokra.

Itt az a probléma, hogy te erőlteted azt, ami nem megy. A leírtak alapján sem szexuálisan nem vonz, sem érzelmileg, akkor meg minek erőltetni??

2023. máj. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem szemeltem ki
2023. máj. 15. 15:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy sztem csak annyi, hogy a régi szerelmedet látod benne, és a régi szerelmed, ami tetszik benne, de amúgy maga a személyisége nem érdekel. Jobban jártok mind a ketten, ha hagyod őt
2023. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a regi pasim benne, ha látom. Ez szerinted van így mert neked lehet jópofa dolog lenne es neked tetszene. De nekem nem tetszik, képzeld el. A személyisége meg erdekel hogyne
2023. máj. 15. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen gerinced, és mondd neki hogy nem tudsz komolyat elképzelni vele.

Csak ne keressen feleslegesen téged...

2023. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!