Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hülyeséget csináltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés
A barátnőm bemutatott egy srácnak, akinek eléggé tetszek, és hát nekem sem közömbös a fiú. Mivel ők már régóta ismerik egymást, közös baráti társaságuk van. Ma is együtt voltak a barátaikkal. Délután a barátnőm hívott, felvettem a telefont, de a fiú szólt bele, a barátnőm odaadta neki a telefont, hogy 'ismerkedjünk'. Én olyan zavarban voltam, hogy lecsaptam a telefont. :S Nagyon hülyén viselkedtem, igaz? Csak féltem attól, hogy nem fogunk tudni mit mondani egymásnak, mert még alig ismerem a srácot...
2010. okt. 9. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

ez aranyos

de én biztos leosztanám a bnőmet

telefonon ismerkedni?:O

akk mért nem hívott el téged is arra a programra, h jobban ismerkedjetek

inkább a bnőd a gáz

de házi nyúlra nem lövünk!

hidd el voltam hasonló szituban

a sráccal szakítottam azóta közellensége vagyok neki és szinte az egész baráti körnek :S nem jó dolog ez

szép amíg együtt vagytok, de aztán...

2010. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

barátnőd miért játszik kerítőt? ... :\ nemszeretem az ilyen embereket. mér kell mások kapcsolatait befolyásolni és alakitani.

attól ne félj h nemfogtok tudni mit mondani, őt hivd fel ne a barátnőjét, és valahogy juss odáig hogy talizzatok. aztán akkor majd beszélgettek, sokkal jobb mint telefonon ismerkedni, bár még mindig nem olyan rossz a telefonos ismerkedés mint az msn s...

ja, és ne hagyd hogy mások épitsenek neked kapcsolatot, ne tudják később a szemedre vetni, hogy bezzeg ő...

2010. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elozo valaszolonak nincs igaza

szeritnem jo otlete volt a baratnodnek h odaadja a telefont,mert hatha megbeszeltetek volna h mndjuk talalkoznatok,vagy h menjel te is el oda a barataihoz

es nem nagy gaz,de az lenne jo ha elkerned baranodtol a fiu telefonszamat es felhivnad:D..

2010. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A barátnőm mondta, hogy van egy rendes ismerőse. Bemutatott a fiúnak, beszélgettünk egy picit, aztán mondták, hogy ők mennek, várnak rájuk a többiek [a többi barátaik]. Hívtak engem is, de én nem tudtam volna menni, mert nekem más programom volt. Aztán gondolta, hogy felhív, és odaadja a telefont a fiúnak, mert mondta neki a fiú, hogy szimpatikus vagyok neki, és én is mondtam a barátnőmnek,hogy aranyos a srác. Szerintem is hülyeség volt, amit a barátnőm csinált, hogy csak úgy odaadta a fiúnak a telefont.. De azt is elég gáznak tartom, hogy én se szó, se beszéd, rácsaptam a fiúra a telefont.. :S
2010. okt. 9. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Addig nem,amíg be nem vallod.Hazudnod kell,hogy mentsd magad.Találj ki valamit: megszakadt,lemerült,elromlott,jöttek az ufók elvittek az űrhajójukra és nemi aktust létesítettek veled,bemászott az ablakon a farkasember és meghágott,berepült az ajtón Superman és azt hitte te vagy Lois és magáévá tett a heverőn,stb..

Mindegy mit mondasz,csak hihető legyen.

2010. okt. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!