Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A magas vékony nők a legkerese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magas vékony nők a legkeresettebbek, mármint legvonzóbbak? Ilyen nőt akkor is nehéz találni, ha amúgy általában könnyű az ismerkedés?

Figyelt kérdés
Én is magas vagyok, átlagos alkatú (2 méter, 100 kiló, sportos). A legcsinosabbnak én ezeket a langaléta hosszú végtagú, viszonylag vékony (sovány, sportos, mindegy) nőket látom. Ilyen nőt azt érzem akkor is nehéz találni, hogyha egyébként nincs gond az ismerkedéssel általában, ami nálam is a helyzet. Ezek a típusú nők a legkelendőbbek, legvonzóbbak a férfiak szemében? Vagy miért ilyen nehéz ilyen típusú nővel találkozni és ismerkedni is?
2023. ápr. 30. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem, szerintem manapság a kerek fenekű, sportos, combosabb nők a legkelendőbbek a jó pasik körében. És inkább az alacsony vagy átlag magasak, semmint a 180 centisek. De ugye ízlések és pofonok, neked lehetnek ők a legvonzóbbak.
2023. ápr. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
1# Hát inkább egy férfi legyen combos, ne a nő. Sosem volt nőies a combos valagas debella nő akinek olyan vastag ehhez a bokája mint másnak a felkarja.
2023. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem pont az átlag magasságú, arányos alkatú, izmos-formás csajok az etalon.
2023. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
#2 lehet te így gondolod, de én évek óta kondizok és sokkal jobban bejövök a pasiknak, mióta formásak a combjaim meg kerekebb a fenekem, mint amikor nagyon vékony voltam és semmi formám nem volt. Mindig csesztettek, hogy szedjek fel pár kg-t. De persze az ilyen vékony nőkre is van kereslet, csak nem nevezném őket a legvonzóbbnak.
2023. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Egyértelműen a popsis, izmos combis, kerek cicis lányok az ideál, nem a botsáska.
2023. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy alapból vékony, magas nő is lehet sportos, izmos, formás, ha sportol. Azért írtam a kérdésbe is, hogy ilyen szempontból ez nem lényeg, lehet nem sportoló sovány, vagy sportoló izmosabb. Most első sorban a genetikai testfelépítésre gondolok, tehát nagy testmagasság és viszonylag hosszú és vékony végtagok. Akkor is, ha tónusosan izmosak a sportolástól.
2023. ápr. 30. 12:25
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez esetleg a 90-es években vagy a 2000-esek elején volt etalon. Manapság, mint írtuk, az izmos, formás lányok az ideál. Ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek ez jön be, de alapvetően már nem a szélsőségekre bukik a legtöbb pasi (tehát se nem ropi, se nem kövér csajokra).
2023. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ mennyire.

Gyakran látok a teremben olyan csajokat, akik felsőtestre kb nem is edzenek.

A lábtolót, guggolást, kitörést stb erőltetik.

Aránytalanul nagy seggük és combjuk van, azt hiszik hú de jól néznek ki, közben meg nagyon nem.

Egy edzetlen, de arányosan vékony csaj sokkal vonzóbb.

2023. ápr. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%

szerintem továbbra is meglehetősen népszerűek. mármint a magas és formásan vékony, hosszú szép combú kategória. (a formátlanul sovány, az meg régen sem volt olyan népszerű)

az izmos vaskos combos ideál meg azért olyan nagyon nem uralja a közízlést, mint amennyire uralja az instagramot.

úgy általában, a szépségideálok sosem annyira népszerűek, mint amennyire a korszak különféle idealizált felületei (a 90-es évek példájánál maradva, például a korabeli újságok) mutatják.

2023. ápr. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%

Nem lesz valaki túl combos attól, hogy nem egy hosszú botra hasonlít


[link]


Részemről ezerszer pl ez az alkat, mint valami skinnyfat nyakigláb

2023. ápr. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!