Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tetszenék neki? (részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Nem tetszenék neki? (részletek lenn) 14/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy barátom vagyis osztálytársam és tökre aranyos, szép, csinos és a héten elkezdett nézni órán meg szünetbe és régen nem köszöntünk ritkán és ö most köszönt, hogy "Szia xy!" és msnen is megvan és kitalálta h nevezzük máshogy egymást. Másnap amikor buszmegállóból tartok haza jön ő is utánam 5 perccel és jön a buszom persze neki nemjó nemarra lakik és mielött felszáltam volna szemébe mondtam hogy "Szia (és a nevezés)" láttam hogy mosolygott de csak egy kicsit este feljöttem msnre látom a kiirását (L)(én)(L) és aztán: Azt mondta hogy ...(amivel köszöntem ma).és sziv megint.

Amúgy régebben jártunk 2 hónapig de szünetbe hiányzott és most meg minden nap látom. Szerintetek mit csináljak?? 14/F


2010. okt. 9. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
jól értelmeztem,hogy b*zik vagytok?
2010. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

XD hülye -.-" csaj csak barát= lány akivel jól elvagyok

am 14 ö is de 1 hónappal öregebb

2010. okt. 9. 16:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem beszéld meg vele.én is millió kérdést tettem fel itt arról hogy tetszem-e évfolyamtársamnak,most akkor hülyített vagy mi volt? stb és olyan válaszokat kaptam amitől mégjobban elszomorodtam és mégjobban összekavarodtam.és rájöttem hogy nem vadidegenektől kell kérdeznem olyat,amit csak a másik fél tudhat.

menj oda hozzá,kérdezz rá hogy mi ez az egész érez-e még valamit irántad stb


ez a megoldás hidd el;-)

2010. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 9. 16:34
 5/6 Funktasztikus ***** válasza:
osztom a második véleményét..sok rosz indulatu ember van itt:D
2010. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok

én pl nem a rosszindulat miatt szomorodtam el csak mások is azon a véleményen voltak mint én.és hát jókis kavarodás lett az egészből és majdnem elvesztettem a srácot=/

2010. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!