Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én hülye! Most mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hülye! Most mit tegyek? Adjatok valami tanácsot.

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy van egy fiú,akibe már régen szerelmes voltam és már már csak baráti szeretet volt(persze tetszett,de a szerelem az elmúlt)mostanában újra szerelmet érzek iránta és ez egyre erősebb.


Hogy a lényegre térjek:Van egy barátnőm,aki őrülten szerelmes belé és féltékeny egy olyan lányra aki mégcsak nem is tetszik neki(a fiúnak.)

Persze,a lány tudja,hogy a barátnőm féltékeny rá meghogy szerelmes a fiúba és ezért idegesíti.

Közben persze én is szerelmes vok a fiúba,de ezt a barátnőm nem tudja(mégcsak az kéne).

És az egészben az a leg rosszabb,hogy a fiú elmondta nekem,hogy tetszem neki.És ezt valamennyire mutatja is.

Tegnap elmentünk bulizni persze ott volt a fiú,és a lány is akire féltékeny a barátnőm.A lány egész este ott lógott a fiún,és közben a barátnőmre figyelt miközben én próbáltam nyugtatni és tanácsokat adtam neki,hogy hogyan szedje fel holott tudom,hogy neki én tetszem és sem a lány,sem a barátnőm nem jön be neki.

Kis idő múlva felálltunk táncolni.Mikor egy olyan zene jött amire párban jó táncolni felkért,de a lány elrángatta a és a barátnőmhöz állította,ez nagyon rosszul esett.Megintcsak kis idő múlva egy már lassúbb tánc jött az előzőhöz képest és felkért.Ekkor már tudtunk táncolni.

Ezek után egész este azon járt az agyam,hogy milyen hülye vagyok,holott tudom,hogy én tetszem neki és szerelmes is vok és én hülye adok tanácsot,hogy,hogy mondja el neki,hogy szereti.


Kérlek titeket!Segítsetek!

Ha valaki szeretne még többet is megtudni erről akkor kérlek írjatok és én privátba elküldöm az msn címem.Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!


Egy 14 éves kétségbeesett lány.


2010. okt. 9. 13:33
 1/1 anonim ***** válasza:
te nem egy 14 eves ketsegbeesett lany vagy hanem egy hulye k...a! elobb talan meg kene mondani a baratnodnek hogy mi a helyzet. nem csak titkolozni mint egy szerencsetlen!!!!
2010. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!