Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Adjatok tanácsot!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy megismertem egy lányt. Egy helyen dolgozunk és az egyik gond,hogy nem igazán lenne szabad kavarnunk egymással(ez nem akadály csak azért írom,mert később fontos lesz). Szóval az egyik probléma, hogy a lánynak van valakije,de nagyon rosszban vannak és tudom,hogy lépni akar az ügyben,de bizonytalan. Már többször szemeztünk,flörtölgettünk egymással és folyamatosan kacérkodott,ilyen kis aranyosan.Egyik m.társam felfigyelt rá, és megkérdezte, hogy mit csinálok,hogy fel akarom-e szedni. Én ugye letagadtam,hogy bármi ilyen szándékom lenne(mint mondtam nem ajánlott)és van barátja,nem akarok belerondítani a kapcsolatukba(ez igaz is amúgy) és szerintem ezt ő vissza mondta a lánynak, mert azóta ezek a kis apró szójátékok, a szemezések megszűntek,teljesen ellenséges velem, viszont 1szer 2szer meg teljesen olyan mint eddig volt.

A munkatársam tegnap nagyon feltűnően rányomult a szemem láttára, és az a baj,hogy látom a lányon,hogy ő sem hagyja hidegen. Nem lehet hibáztatni,mert tökre kivan és aki megcirógatja az egoját, az nagyra nő most a szemében. Egy idióta vagyok.Tök normális akartam lenni,hogy nem használom ki,hogy milyen szarul van, erre tessék, ez meg lenyúlja előlem minden szívfájdalom nélkül. Hétfőn lehetőségem lesz rá,hogy beszélgessek vele,mert a munkatársam szabin lesz. Mit gondoltok?? Legyek egyértelmű és nyomuljak rá nyíltan vagy inkább maradjak a jókisfiu??Ha az első ,akkor tényleg belerondítok a kapcsolatába, amit nem akarok,viszont ha nem lépek, akkor a srác megszerzi és a legrosszabb,hogy tudom neki csak egy pár körre kellene aztán ugyis elküldi. Én viszont kezdek egyre komolyabb érzéseket táplálni iránta és ezért nem akarom futni hagyni! Veletek volt már hasonló??


2011. jan. 15. 22:17
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, a lány és a srác 26 én pedig 24 vagyok
2011. jan. 15. 22:23
 2/4 anonim ***** válasza:
nem te rondítasz bele a kapcsolatba. félreértés. a csaj lép félre. a csajok szeretik a pasikat, akik tudják mit akarnak. hívd el egy kávéra, sétáltok, öleld át a derekát ... onnan minden megy magától
2011. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igazad van, igy is lehet nézni. épp ezt nem akarom,ezért nem léptem komolyabban addig mig nem szakit a barátjával...és pont ezzel szívom meg!ugy gondoltam,hogy jobb a békesség mert igy nem lett volna büntudata, nem az van h egy bizonytalanba lép a biztosból stb..
2011. jan. 15. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
ami már esik szét, az id kérdése. lépj, ne habozz, utána nem fog érdekelni, ha boldogok lesztek együtt
2011. jan. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!