Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Adjatok valami tanácsot, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok valami tanácsot, hogy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valamiért már 2 éve nem akar összehozni a sors engem egy nővel sem, pedig már legalább 5-tel bepróbálkoztam és mindegyik nemet mondot nekem. Mit tegyek hogy mostmár legyen egy barátnőm? Légyszíves adjatok tanácsokat vagy valamit, mert én már ezt nem birom. ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK :).
2011. febr. 26. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Környezetedben néz szét picit, hátha van valami jóravalóbb leányka, ha meg nincs, keress más közeget..

Előbb utóbb lesz valami.. lényeg hogy hajts ezerrel (csaj is szereti, ha tudja hogy valaki nőként gondol rá, hidd el, mg ha el is utasít, nincs veszve minden remény)..:D

2011. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

először is: ne erőltesd.

várj nyugodtan. majd eljön az igazi.

ahelyett hogy nyomulnál a csajokra

inkább csak beszélgess és barátkozz velük.

2011. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az szerintetek gáz, hogyha egy nőre ráírok facebook-on akivel köszönő viszonyba vagyunk de nem beszélgetünk és elkérném az msn címét ?
2011. febr. 26. 20:31
 4/7 anonim ***** válasza:

nemgáz egyáltalán, de nem is a legjobb.


inkább személyesen kellene. kezdeményezz vele beszélgetést legközelebb, ha találkoztok. az 1000X imponálóbb.

2011. febr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De viszont már háromszor sikerült három nővel lefeküdnöm (17 éves vagyok), és hát örültek a ....:). Most pedig van egy osztálytársam és vele mindig tök jókat elbeszélgetek meg minden és mindig rázza is magát, és örülnék hogyha vele is sikerülne megtennem. Szerintetek?
2011. febr. 26. 21:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha csak a szexért feküdnél le vele akkor hagyd, legyen benned emberség. Olyannal aki a barátod is egyben csak hosszútávra érdemes.

Most komolyan, háromszor feküdtél le három különböző, vagy háromszor EGYSZERRE három nővel?

2011. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerezz PÉNZT, és ne keveset!
2011. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!