Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pontosan milyen az a nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan milyen az a nő, aki "ad magára"? Konkrétan miket csinál?

Figyelt kérdés
Ne ilyeneket írjatok, hogy igényes, ápolt, figyel a higiéniára, normálisan öltözködik, hanem ennél konkrétabb válaszokra vagyok kíváncsi.

2023. ápr. 23. 18:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs nő aki ne adna magára. Nem is értem hogy mi ez hogy valaki ad magára. Minden nő ad.
2023. ápr. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Tisztálkodik minden nap, ruhái tiszták, nálam pl.a cipő mindent elárul. Amikor meglátok egy jól öltözött lányt, hölgyet, de a cipője koszos, na az nálam az igénytelen kategória.

Fogai rendben legyenek, parfüm nem fontos, de ne legyen izzadság, vagy ápolatlan szagú.

Haja ápolt legyen, ha már idősebb a hölgy, fesse rendszeresen a haját.

Egy kicsi smink, elég ha egy szemhéjtust felvisz, szerintem minimális smink legyen.

2023. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12es vagyok. Ami még számomra fontos, nyáron nyitott cipőben ha a sarka, lábkörme nem ápolt, hát az maga a hányinger. Főleg a sarka.
2023. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a high maintenance-t nevezzük igényesnek, hanem egy átlagos, mindenki számára elérhető szintet, akkor szerintem:

Az alap higiénia nyilván alap: minden nap fürdés, legalább kétszer fogmosás, dezodor használata, köröm vágása/reszelése/ápolása. Szerintem a szőrtelenítés határeset, én a pártján állok, de mondjuk ha télen nem olyan sima az ember lába, mint nyáron, az nem feltétlenül igénytelenség szerintem. Emellett szerintem egy alap bőr rutin is kell, ha tényleg igényes az ember. Nem kell hatezer lépés, meg réteg, az illető bőrítusának megfelelő (ez lehet egy szimpla lemosó+hidratáló kombó is, ha ennyi elég a bőrének) , és persze fényvédő. Haj szintén: hidratált, a töredezett végeket rendszeresen levágatja (vagy levágja), előnyös frizura, festés esetén nem hagyja nagyon kikopni, és/vagy nagyon lenőni.

A ruha igényes, az illető alakjához illő, nem kell itt se méregdrága dolgokra gondolni, de nyilván más áll jól egy magas, meg egy alacsony nőnek, más, ha az ember lába hosszabb, vagy a felsőteste.

Életmód: ha nem is elhivatott sportoló, vagy ilyesmi, de azért heti 2-3 alkalommal átmozgatja magát, vagy otthon, vagy egy túra formájában, vagy edzőteremben, vagy kijár futni, igazából mindegy. A lényeg, hogy figyel az egészséges mozgás mennyiségre. Hasonló az étellel is. Nem kell a 100% bio, meg ilyen marhaságok, de igenis kell a mértékletesség és a minőség. Persze, néha a rendelés meg a gyors kaja belefér, de nem minden nap (szvsz még csak nem is minden héten).

Ezen felül még a mentális egészséget, kiegyensúlyozottságot emelném ki. Egy igényes ember igyekszik tisztában lenni magával ilyen téren is, és megfelelően reagálni a stresszre, megterhelésekre, kezébe venni az esetleges gyerekkori nevelés miatti rossz szokásait, berögződéseit, ilyesmiket.

Továbbá foglalkozik a fizikai egészségével is. Rendszeres szűrések, valami gond esetén orvos (bár ezügyben teljesen megértem, ha az embernek vannak félelmei, engem pl kínosan hosszú ideig félrekezeltek, és úgy kezeltek az orvosok, mint egy darab sz@rt, de ettől függetlenül is vallom, hogy hozzátartozik).

A parfüm, márkás ruhák, kisportolt, tónusos test meg hasonlók szerintem már inkább a high maintenance kategória. És azt még hozzátenném, hogy ugyanezek alapján tartok igényesnek egy férfit is (szőrtelenítésnél nyilván nem a láb, de számomra a mindenhol elburjánzó szőr, főleg a háton, fülön, orrban igénytelen hatást kelt).

Ha ehhez az ideje 80%-ában tartja magát az ember, akkor szerintem igényes. Nyilván vannak olyan időszakok, amikor nem tud mindenre figyelni, vagy nem tapasztalt mindent még ki, ez szerintem belefér.

2023. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
9-es Pedig pont az ilyen apróságok miatt fogod jobban észrevenni. Ezt jelenti, ha valaki ad magára. Hogy a kinézetébe extra energiát öl bele.
2023. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
35%

A barátnőmet abszolút ide sorolom. Amiket látok, hogy csinál:


- Szigorú étrend (cukor, finomított szénhidrát, alkohol alig, kevés zsír, sok rost és fehérje). Néha elképzelnem is nehéz, hogy az ő étrendjét tartsam akár csak pár hétig.


- Heti 4 edzés: 2 crossfit-szerű, 1 kardio, 1 jóga vagy pilates. Respect :D


- Kozmetikus kéthavonta, fodrász és manikűrös hetente. Kevés, de méregdrága kozmetikum. Nagyon szép és ápolt úgy kb mindig, ismét csak respect :D


- Öltözködés: bankban dolgozik, úgyhogy legtöbbször elegánsan látom. Ez nem központi téma nála, de jól áll neki és már ő is ezt szokta meg.



Lol, ezt maga a "barátnő" válaszolta meg :DDD

2023. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!