Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem volt még soha barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még soha barátom?

Figyelt kérdés

Minden barátnőm azzal dícsér hogy nagyon szép vagyok meg stb...(nem mintha ez annyira fontos lenne).

És rengeteg fiú barátom van. Nem vagyok se túl kövér, se nagyon vékony.

Nem értem miért nincs senkim. Soha nem is volt. Nem is lesz?

14vagyok


2010. okt. 8. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt rengeteg ember van (magamat is beleérve), akik már 20 évesek is elmúltak, és még soha nem voltak párkapcsolatban... Nem vagy elkésve semmivel.
2010. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lesz, amint abba a korba érsz, hogy lehet.
2010. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még nem kell aggódnod. Nekem pedig még barátnőm nem volt, de nem is aggódom emiatt, eljön mindennek a maga ideje;) 20/f
2010. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14 éves vagy ráérsz még.nem késtél el
2010. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem olvasni a kérdésedet, azt hittem, legalább 25 éves vagy. 14? Maradj már....
2010. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biztos ronda a fejed vagy vagy egy seg gfej vagy, és a barátaid lehet ha csak kedvesek akarnak lenni.
2010. okt. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 17/f vagyok és nekem sem volt még bnőm, én nem stresszelem magam ezen, szerintem te se tedd, akkor fog jönni amikor nem is számítasz rá;)
2010. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!