Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mondjátok meg hogy mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pintér Dani kérdése:

Mondjátok meg hogy mit tegyek légyszi! (? )

Figyelt kérdés

az osztályban minden csajjal jóba vagyok, tök jó fejnek tartanak de nekem nem ez kell!! ennyi itt leragadtam most mit tegyek hogy ne csak a haverjuk ként tekintsenek rám?

van egy lány akit szeretek de természetesen mindig csak a csajokkal lógott suli után, rám meg oda se figyelt. nos akkor most minden lánnyal jóba vagyok szóval valamennyi figyelmet kapok tőle. azt mondjátok meg hogy most hogyan tovább


2010. okt. 8. 22:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az tényleg elég szívás, ha mindenkinek csak a haverja vagy és semmi több... ráadásul ha próbálkoznál a lánynál akkor nagyon feltűnő lenne, mivel ha mindenkivel jóba vagy akkor ott vannak körülötted. A válaszokra én is kíváncsi lennék
2010. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!