Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet jó csajokkal ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet jó csajokkal ismerkedni most így ősszel, télen?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyre elvből nem járok, nem érdekelnek az ilyen "k*rvák". Komolyabb kapcsolatot szeretnék, de idegen lányokkal szeretnék ismerkedni. 16f
2010. okt. 8. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"igaz hogy szorakozohelyeken csak k....k vannak. es ne mondja senki hogy nem igaz!!! tisztelet a kivetelnek ."


ez tényleg vicces xDDDDDDDDDDDDDDDDD

2010. okt. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszállnék a vitába! :D

Ha az ember fia/lánya tartalmas, komoly kapcsolatra vágyik, valóban a diszkó a megfelelő terep hozzá? Hogy várhatjuk azt egy lánytól/sráctól, hogy komoly barátnő/barát lehet belőle, ha már ott a parketten hagyja magát lesmárolni? Ha nekem engedi, engedni fogja bárki másnak...

Arról nem is beszélve, hogy beszélgetés nélkül nem lehet ismerkedni, legalábbis ha, -mint már írtam- barátnőt/barátot keres az ember. Ezeken a helyeken meg nem lehet beszélgetni, a hangos zene miatt, max 1-2 mondatot lehet váltani, de valószínű, hogy a másik nem is ért belőle semmit...

2010. okt. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Véleményem: Szórakozóhelyen a legtöbben mit is csinálnak?! A "nők" erotikusan vonaglanak azaz úgy "táncolnak" mint valami rib@ncok...egyből megy a fogdosás, taperolás...ebből hogy lehetne már komoly kapcsolat?! Kétlem, hogy lehet..., szóval én nem ajánlom a szórakozó helyen való ismerkedést, feltéve ha komoly kapcsolatot keresel...! Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak kurv@k mennek bulizni, de hogy nem komoly kapcsolat céljából azt tuti:D az csak "játék" és "szórakozás"...és merje valaki azt mondani, hogy nem így van...xD


Télen szerintem tök jó a korizás:D de komolyan...menj el a haverokkal korizni...én akaratom ellenére is mindig összegabalyodok hapsikkal xD mert béna vagyok xD

2010. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

13:25...ott a poooont ;) :D

Én is valami ilyesmit próbáltam elmagyarázni:D

2010. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nah de kedves mindenki. látom a szórakozóhely semmi mást nem takar, csak a diszkót.gratulálok...ennyi erővel péell biliárdozni, kávézgatni is csak ku*ák járnak, mindekután egy igényeseb pub vagy kávézó is a szórakozóhely kategória.

Kérdező, te meg egyszerűen bénázol. Nyisd ki a szemed, szedd össze magadat, ha más nem, ott az internet.

De ameddig ott tartasz, hogy szórakozóhely->diszkó->rib*k, addig inkább ne akarj komoly kapcsolatot.

19L

2010. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Valaki ismer jó netes oldalakat ismerkedésre? Mesélj:D
2010. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy a cukrászdák, kávézók, beülős helyek szórakozóhelyek...xD

Szóval ha beülök egy kávéra a barátaimmal, akkor bulizunk?! zsír király:D

egy másik 19L :D

2010. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ez jo....nevetseges....egy kave es az mar buli..... osszeszarom magam!
2010. okt. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!