Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet jó csajokkal ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet jó csajokkal ismerkedni most így ősszel, télen?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyre elvből nem járok, nem érdekelnek az ilyen "k*rvák". Komolyabb kapcsolatot szeretnék, de idegen lányokkal szeretnék ismerkedni. 16f
2010. okt. 8. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Miért hiszi azt mindenki, hogy szórakozóhelyre csak k*rvák járnak? Ja vágom! Mert nem bírsz csajozni, és mindenki lepattint! A hiba nem bennük van.

Egyébként utca, könyvtár, orvosi rendelő, vagy menj el jógázni, bár mostanában egyre több a csávó, ami nem jó.

2010. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Szórakozóhelyre csak komolytalan emberek járnak.
2010. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: Grat hozzá hogy hirtelen ennyi mindent megtudtál rólam. Azt hogy honnan azt nem tudom, azt se hogy milyen alapon gondolsz ilyesmit hogy "csak lepattintanak" - kevesebb csaj pattintott le mint amennyi bnőm volt szóval erről ennyit.


A második válaszolónak: Pont ez a véleményem a szórakozóhelyekről nekem is.

2010. okt. 8. 21:54
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Milyen besavanyodott emberek vannak. Attól, hogy szombat esténként nem olvasok, vagy fogalmazást írok, hanem szórakozok, már ku.rva vagyok. Egyébként ott, mint ahol tavasszal, nyáron.;D De ha ilyen könnyen megy a csajozás, hogy több csajod volt mint ahányszor koppantál, akkor nem értem minek a kérdés.:'D
2010. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha valakit megbántottam a szórakozóhellyel, nekem ez a véleményem,másoknak az.Ez van, bocs az általánosításért. Ja és csak unatkoztam és most nincs csajom ezért kérdeztem.
2010. okt. 8. 22:15
 6/18 anonim ***** válasza:
Amúgy te megsértődtél, hogy a 2. válaszoló ennyiből megítél. Te pedig annyiból megítélsz másokat, hogy szórakozóhelyre jár. Szóval itt "saját magadnak szóltál be" gyakorlatilag?Amúgy ettől nem lesz senki k.rva. Amúgy a jó nők nem vándor madarak ugyanott vannak télen, mint nyáron.
2010. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na szóval akinek eddig nem volt még világos: Bocs, rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Szórakozóhelyekre elég sok alkalmi csaj jár (ebből következtetni lehet hogy nem mind az!). Ennyi, továbbra is várom az értelmes válaszokat! Kösz :)
2010. okt. 8. 22:33
 8/18 anonim ***** válasza:
57%
en egyetertek veled. igaz hogy szorakozohelyeken csak k....k vannak. es ne mondja senki hogy nem igaz!!! tisztelet a kivetelnek . amugy nem tudom mit valaszoljak.... pl. kondi terem,oda jarnak normalis lanyok is. persze ott is akadnak k....k de vannak olyan lanyok is akik normalisak.persze ez attol fugg melyik kondi teremrol beszelunk. meg az is kerdeses hogy hol laksz? ha Pesti vagy egyszerubb a dolgod.
2010. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Uolsó te miről beszélsz?"Szórakozó helyre k.rvák járnak, de tisztelet a kivételnek. Kondiba k.rvák járnak de tisztelet a kivételnek". Szerinted mindenhova k.rvák járnak, de tisztelet a kivételnek ?xD
2010. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
NEM IS ERTEM HOGY MIERT KERDES EZ? de akinek nem inge ne vegye magara.
2010. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!