Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyen esetben nagyon fura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben nagyon fura lenne elhívni randira a recepciós lányt?

Figyelt kérdés

A konditeremben ahova járok van egy új recepciós lány és elég bizonytalan vagyok, de azt hiszem, hogy tetszhetek neki. Kicsit nehéz eldönteni, hogy csak a munkáját végzi vagy esetleg szimpatikus lehetek neki, de: mindig mosolyog rám, ilyen név bediktálós a belépés nálunk és nagyon hamar megjegyezte a nevemet, egy korábbi edzésnél egyszer azt vettem észre, hogy engem néz a pult mögül. Előző edzésnél nagyon kevesen voltak a teremben és ő is elkezdett edzeni a környékemen. Nem teljesen szem előtt, de látható helyen. Meg legutóbb úgy köszönt el, hogy szép napot kívánt, ami új volt tőle.


Lehet, hogy ezek csak ilyen semmiségek és ha nagyon félreérteném, akkor nem tudom, hogy mennyire venné rossz néven, ha munka közben hárítania kéne, mert elhívom félreértésből.


2023. ápr. 13. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján szerintem nem lehet eldonteni, hogy be jössz e neki, de ettől fuggetlenul próba szerencse, ha nemet mond, akkor sincs semmi gond.
2023. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

"Kicsit nehéz eldönteni, hogy csak a munkáját végzi vagy esetleg szimpatikus lehetek"


Nyugodj meg, hogy csak a munkáját végzi. Az ilyen helyen lévő nők napi szinten ki vannak téve az udvarlásnak és a randira hívogatásoknak. Kicsi rá az esély, hogy komolyan vegyen.

2023. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Ne randira hívd már el egyből, csak kérdezzz rá, hogy meló után/szabadnapján lenne-e kedve elmenni veled mondjuk sétálni, beszélgetnni, kávézni, pizzázni, akármi.

A reakciójából meglátod, hogy kölcsönös-e a szimpátia.

És ha nem akarsz nagyot csalódni, akkor az elutasító válaszra legyél felkészülve.

2023. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Ez itt annyira nem jellemző. Kicsi terem, elég családias légkörrel és az ide járóknak kb. az 1/3-a lehet a mi korosztályunk. Szinte csak fix emberek járnak ide, kivéve néha egy pár középiskolást, akik szerencsét próbálnak 1-1 hétig.
2023. ápr. 13. 18:21
 5/11 A kérdező kommentje:
#3: Az nem randi, ha romantikus szándékkal hívom el ezek közül bármelyikre?
2023. ápr. 13. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakozom a 3. hozzászólóhoz.
2023. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

#5

ennyire alapszintű ismeretség esetén konkrét randi célú romantikus meghívásra kb. biztos nemet fog mondani.

2023. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb egy elérhetőséget szerezz meg tőle.
2023. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért 3., szerinted amit írtál az mi, ha nem randi?

Nyilván egyértelmű, hogy nem csak haverkodni hívja el a csajt, felnőttek nem szoktak ilyet.

2023. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit sem veszítesz.

Írd fel a számodat egy cetlire, rajta egy kedves üzenettel,például:,, Tetszik, ahogy mosolyogsz! "

Lehet,ez soknak tűnik,viszont ha bejössz neki,igazából értékelni fogja.Ha nem, akkor is megpróbáltad legalább.

Kérlek,légy férfi,kezdeményezz és légyszi,írd meg,hogy sikerült!Én mindenképpen szurkolok neked!...😊

2023. ápr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!