Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kimerjek kezdeni a recepciós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimerjek kezdeni a recepciós csajjal?

Figyelt kérdés

A cégnél van egy csaj a recepcióról akiről úgy veszem észre mintha félreérthetetlen jeleket küldene felém. Eléggé tetszik is,én 21 vagyok ő 31 éves és nagyon jó kis teste van kerek seggel meg minden.:P Mindig ő megy el utoljára aztán egyszer mikor épp bementem az egyik irodába fénymásolni csak ketten voltunk az épületbe, bejött megnézni ki van itt és mikor meglátta, hogy én vagyok az nagyon izgatott lett,leült mellém,hülyültünk egy kicsit majd kikísért. Néha meg csak úgy felhív telefonon merre vagyok mit fogok csinálni stb.

Szerintetek bejövök neki vagy egyszerűen csak az imponálja , hogy én vagy a vezérigazgató fia?

Én simán lennék a szexpartnere amúgy se volt még barátnőm .


2012. jan. 7. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha a kérdés nem kamu (de jó esély van rá) akkor azt mondom, hogy jobb lenne ha keresnél egy normális barátnőt és nem egy szexpartnert..
2012. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a vezérigazgató fia?:D

akkor te ott mindenkit megdughatsz,nem csak a recepcióst.

2012. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
31 éves vagy és nem tudod, h mit csinálj, fogadd őszinte ovációm.
2012. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
erekcio! a csaj/nő 31!!!
2012. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem fake...

Akkor amiket leírtál azok elég egyértelmű jelek. Be is jöhetsz neki nagyon jó eséllyel (lehet, h imponálja is a rangod.Dugjatok! Megéri! egy 31 éves csajtól sokat tanulhatsz szex terén.

DE! Vigyázz a pénztárcádra, a bankkártyára, és arra, hogy csak szexre használjátok egymást!

2012. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

erekcio: Szövegértés Fail


amúgy dugd meg :D

2012. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kinézetre ő az egyetlen aki bevállalható lenne, a többi már azért nem mert lassan nyugdíjba mennek sztem :D
2012. jan. 7. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Hallod öreg, ha már felhív telefonon, csak úgy, akkor ráállnék a helyedben a dologra, de nagyon keményen és nem csak kúrás szintjén!
2012. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nem házas még az biztos,végeredményben nem a tipikus ideálom de valami megfogott benne de lehet csak azért mert eddig még egy csaj sem érdeklődött irántam így.
2012. jan. 7. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogy bejösz-e neki csak úgy tudod kideríteni, hogy megkéred fénymásolja le a mellét és hagyja az asztalodon. :D


Én a helyedben már rég döngetném. Ne legyél balfék, holnap az legyen az első, hogy elhívod randira.

2012. jan. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!