Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyi embernek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi embernek tetszik, vagy csak egymást majmolják az egyen fejűre műtött lányok?

Figyelt kérdés

Kacsacsőr, töltött arc, nagy járomcsint, áll töltés, műhaj, műszempilla, műköröm.

Ez a tucatra műtött nő.


Tényleg ennyi pasinak ez a mimikátlan utcasarki arc tetszik, vagy csak egymást majmolják?



2023. ápr. 9. 09:56
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, nő vagyok, szeretem a természetes arcom. Szépségiparban dolgozom és ezt nem értem miért van egyre több ilyen külsejű nő. Meg amíg volt köz. médiám, amíg le nem töröltem, láttam rengeteg ilyet. Szóval csak kérdeztem :)
2023. ápr. 9. 11:36
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
A "legjobb" az, amikor a kor haladtával az arcbőr veszít a feszességéből, miközben az ajkak fel vannak töltve, milyen szépen elüt egymástöl a kettő..."gyönyörű" látvány. Eleve az ilyen feltöltött ajkakról nekem mindig valami rajzfilmbeli butuska halacska jut eszembe. A műszempilla meg...ahogy némelyik megvan csinálva...mintha valami fekete ecsetszőr lenne odaragasztva úgy ahogy.
2023. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mostani modszerekkel ilyen arcot tudnak formazni. Tehat, ha valaki atesik a beulteteseken, feltolteseken,akkor hasonlo arca lesz, nem nagyon tudjak egyedive tenni.
2023. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szépségiparban dolgozom és ezt nem értem miért van egyre több ilyen külsejű nő."


Két szó: ÖNÉRTÉKELÉSI ZAVAR. Olvass utána Kylie Jenner és Bella Hadid történetének. Amíg meg nem műttették magukat, ők voltak a narcisztikus anyjuk által elhanyagolt, lesajnált, "futottak még" kategóriájú kishúg.

2023. ápr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
91%
Ugy néznek ki mint a transzvesztiták. De jusson eszedbe, egyszer ez is kimegy a divatból mint a vékony szemöldök.
2023. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
81%
Elég baj, hogy a mai férfiaknak a "műpin@k" jönnek be! 😡 Természetellenes! Egy nő legyen csinos, vékony sportos és érezze jól magát! Nem jó ez a műköröm meg a plasztika! Ez egy beteg világ! Éljenek a normális nők! Mindenkinek más a szép 33/N
2023. ápr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
98%
#26 az se probléma, ha nem vékony és sportos, csak természetes legyen.
2023. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a linkelt képen még egy viszonylag szép nő köszön vissza szerintem. Mondom ezt nőként. Ennél sokkal durvább egyen orrokat, arcokat lehet látni. Szerintem ennek csak hozzáértek az orrához, ha egyáltalán. Inkább a száját, sminkjét találom soknak. Nulla természetesség. Btw a kacsaszáj most megy ki a divatból. Helyette az a szív alakú száj lesz divat, ami azt hiszem a 20-as években volt. Komolyan.
2023. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
82%
28-as, de azt sminkkel ertek el, nem plasztikaval. Ha csak ennyi lesz a divat, akkor annyi baj legyen.
2023. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!