Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfitöbbleten Kelet-Európai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfitöbbleten Kelet-Európai országokban még tovább ront a legcsinosabb nők nyugati országokba nyugati férfiakhoz való exportja?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 6. 08:39
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ugye tudd, hogy a te fajtád az egyik fő ok amiért az emberek megvetik az inceleket?
2023. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező, te még nagyobb náci vagy akkor :D

"És nem, nem ijeszt meg ha nem tudom továbbadni génjeim. Kit érdekel. Jobb lesz a meg nem születő utódaimnak legalább."

2023. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

41


Nem is vagyok incel pedig csak nem vagyok sztereotíp gyökér, hogy indulásból lesöpörjek mindent az asztalról amit ők mondanak és hajnaldó vagyok meg is vizsgálni nem mint valami szekta szinten tagadni mindent ami sérti a kis egocskámat.


Ideje felnőni. Az őseink 1 harmada férfi csupán és 2 harmada nő ami önmagáért beszél. A női hipergámiát a természet hozta létre és bármennyire és tagadjuk attól még nem fog megszűnni.

Igenis a nőknek fontosabb, hogy magasabb státuszú férfi jusson nekik mint amennyire ez egy férfinak fontos.

2023. ápr. 6. 23:11
 44/46 anonim ***** válasza:
61%
Látens incel impex kereskedő, jót tenne egy coming out xD
2023. ápr. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
61%

"Ideje felnőni. Az őseink 1 harmada férfi csupán és 2 harmada nő ami önmagáért beszél. A női hipergámiát a természet hozta létre és bármennyire és tagadjuk attól még nem fog megszűnni."


Forrás?

2023. ápr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
100%
Theodora
2023. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!