Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Exbarátnő húga tabu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő húga tabu?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve szakítottunk a barátnőmmel.

Az exem húga ugyanarra az egyetemre ment ,ugyanarra a szakra ahová én is jártam.


Jó múltkor rám írt a jegyzeteimért,hogy odaadom-e neki?

Természetesen odaadtam,az összes könyvemmel együtt.


2 éve nem láttam

Most 19 éves és meg kell mondanom,hogy szép nővé cseperedett ez idő alatt.

Azóta megint rám írt hogy hálából meghívna kávézni a belvárosba.


Szerintetek az exem húga tabu lenne?



2023. márc. 24. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
58%

37: de azért nem arról volt szó, hogy nem kellett a kérdező mert csak, hanem mert konkrétan sz...t a barátnője fejére és nem töltött vele elég időt... aztán meg még meg is sértődött, hogy ezt a csaj nem viselte el.

Meg azért a családi találkozók baromi kínosak így, rengeteg pletykára adnak okot. Akiben egy ki jóérzés is van, erre azt mondja, oké, keresek máshol.


Nekem pl. anyukám szeretett bele az akkori párja bátyjába - és úgy tett, ahogy egy normális ember egy ilyen esetben - szakított, és elkerülte mindkettőt messzire. Nem pedig önző okokból kellemetlen helyzetbe hozott mindenkit.

2023. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
72%
De itt egy kanos pöcsről van szó, nem egy emberről.
2023. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
32%

41, nézd, ha a húgnak nem kínos, akkor az már a legnagyobb nyert ügy megvan. Ugyanis nem a családdal kell együttlenni, hanem a csajjal.

A szülőknek őszintén miért lenne kínos? Azért egy ilyenen csak túlteszik magukat.

A nővérnek lehet kínos, bár ha 2 évvel azután, hgoy kidobta a csávót még mindig ragaszkodik hozzá, akkor az elég fura.


Szóval ja, lehet kínos, ha képtelenek éretten gondolkodni és fura ösztönlényként viselik az érzelmeiket.

De egy érett érzelmű és gondolkodású ember útl tud lépni ezen.

2023. márc. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
23%

41, amúgy azt, hogy "aztán meg is sértődött, hogy ezt a csaj nem viselte el" honnan veszed? Mert a Kérdező semmi ilyesmit nem írt.

Ahogy azt sem, hogy csak meghúzni akarná a húgot. Értem, hogy mindneki magából indul ki, de nem beszélt arról, ohgy csak meg akarja dugni és annyi. Szóval a "kanos p*&s" hozáállás sem épp megalapozott.

2023. márc. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
34%
44: nekem ebből a kommentből elég egyértelmű volt: "Legalábbis ő nem nagyon vette figyelemmbe annak idején az enyémet." és írta, hogy most nem fogja figyelembe venni az exe lelkivilágát. Kicsit ilyen sértődős hisztis felhangja van.
2023. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
21%
45, hát már nem azért, de ha az hisztinek minősül neked, hogy ha valaki nem az évekkel ezelőtti párjáa engedélyére fog várni ahhoz, hogy új párkapcsolatb akezdjen, akkor az elég fura...
2023. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
61%
46: én ezt hol írtam, édes szívem? Nem azzal van a gond, hogy új kapcsolatot akar, hanem hogy pont a húgával, és kellemetlen helyzetbe akár őt, akár az egész családot, és okot ad a pletykákra meg ótvar viccekre azoknak, akik ismerik a szitut. Meg azzal, hogy ennyire nincs tekintettel arra, akit vmikor szeretett, csak azért, mert megsértődött azon anno, hogy szakítottak vele - a hiszti azon, hogy "mert megsértett, amiért szakítottam vele, ezért sz.ok bele abba, ő hogy érez, nyazsgem"... amikor azért jogos a rosszallás meg a szakítás, ha elhanyagolja a másikat az illető.
2023. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
26%
bocsánat, elírtam, "megsértett, amiért szakított velem"
2023. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
17%
Kit érdekel.. tuti a nővére dobta ki akkor a hugi miért is lenne gáz?
2023. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező:

100 szónak is 1 a vége...ha normális lelkivilágod lenne nem hoznád ilyen helyzetbe a két testvért. Még akkor sem ha a hugica akarná a dolgot...


Ha inteligens lennél nem nyávognál az exed szakitási okán és lekoptatnád a hugit. Aztán mind a kettőt elkerülnéd és keresnél egy másik nőt.

Mert egy 19 éves 'kislány' miatt nem cseszném szét a családjukat.


Ha ezek után is rámész akkor ezt a kérdést kár volt itt feszegetned.

2023. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!