Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Exbarátnő húga tabu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő húga tabu?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve szakítottunk a barátnőmmel.

Az exem húga ugyanarra az egyetemre ment ,ugyanarra a szakra ahová én is jártam.


Jó múltkor rám írt a jegyzeteimért,hogy odaadom-e neki?

Természetesen odaadtam,az összes könyvemmel együtt.


2 éve nem láttam

Most 19 éves és meg kell mondanom,hogy szép nővé cseperedett ez idő alatt.

Azóta megint rám írt hogy hálából meghívna kávézni a belvárosba.


Szerintetek az exem húga tabu lenne?



2023. márc. 24. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
6%
Dúgd meg.. a hugi mindig jobb altalaban.
2023. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:

17# igen jutna

Azóta befejeztem az egyetemet.

Új munkahelyem lett,ahol 1 műszakban dolgozok.

Változtak azóta a körülmények.


ahogy a 20# írta, szerintem se kötelező az exek lelki világát figyelembe venni.

Legalábbis ő nem nagyon vette figyelemmbe annak idején az enyémet.

2023. márc. 24. 14:20
 23/80 anonim ***** válasza:
78%

te meg az övét nem, kvittek vagytok.

Amúgy ha enyire önző vagy, hajrá. Ha több empátia van benned, mint egy zsák krumpliban, akkor meg keresgélj máshol.

2023. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
16%
Eszedbe ne jusson kihagyni. A hugicák általában sokkal jobbak. Sőt igyekezném a nővérke orra alá dörgölni állandóan, hadd tudja csak mit veszített.
2023. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
79%

Ember...bocsànat ha durva vagyok de gondolkozz màr ...

Tényleg azt akarod hogy a családja,barátai, az exed, meg még több tucat ember azt beszélje rólad mekkora egy undorìtó ember vagy amiért rámentél a hugára is?


Visszafelé is átkellene gondolni a dolgot...ha lenne egy tesód és te szakítasz egy csajjal...aztàn a tesód dugja ...te mit gondolnál a csajról és a tesódról is? A csalàdod mit gondolna a csajról?

(Tegyük félre ezt a dumát hogy 'de hát csajként ez nagyobb szégyen' stb)


Undorító dolog , van többmillió nő a földön , keress szerintem mást akire rámehetsz mert így csak lejàratod magad. Jó tanács.

De nyugodtan pontozz le miatta...gondolom inkább megerősítést szeretnél kapni hogy : igen ezaz tesó , dugd meg jól!


Ha tényleg ennyire tartod magad hajrá!

2023. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:

25#

Van egy öcsém,ha szeretné az exemet lelke rajta,áldásomat adom rájuk.

2023. márc. 24. 14:39
 27/80 anonim ***** válasza:
27%
Én exem unokatestvérével vagyok együtt akik kb úgy nevelkedtek mint az édestestvérek. Engem is az exem dobott ki és miatta lett vége, emiatt nem törődtem vele ( bár az tulzas mert rengetegszer éreztem magam kellemetlen helyzetbe az elején és nagyon sokat agyaltam a dolgokon, de nem az exem miatt hanem inkább hogy a családnak milyen véleménye lehet rólam ). Engem szeretett szerencsére mindenki, mindkét pasi előtt is ( kis falu, szülők is jóba vannak meg minden ). Nekünk boldog a dolog, exemmel is simán elvagyunk ha karácsonykor ebédkor megjelenünk egy helyen vagy ballagáson bármin. Továbbléptünk, lezártuk a múltat, boldogok vagyunk. Ő meg pont egy olyan csajjal van együtt aki az első nagy szerelmem exe. Összehozta ezt mindenki 😁
2023. márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
90%

Tabu vagy nem tabu, én megnéznék mondjuk egy családi karácsonyi ebédet mondjuk az ő családjánál (ha összejöttök). Gáz.

Ő az egyetlen nő, aki szóba jöhet nálad, más nincs?

2023. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
72%

28# hagyd rá, ha vissza olvasod a kérdező válaszait szerintem leszűrhetitek belőle hogy akármit mondtok rá fog menni a csajra , nem is tudom minek jött ide kérdezni ha már fejben règ eldöntötte hogy megdugja... 😄😄😄😄😄


Sajnos ilyen világot élünk...kevés emberben van annyi emberség hogy èszre vegye hogy ez undorító dolog ...


Kérdező; ...sőt..elég betegnek kell lenni hogy ezt tènyleg megcsinàld ember😄

Remélem a csajsziban lesz annyi tartás hogy nemet mondjon ha màr benned nincs. 🙂

2023. márc. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
76%

Sőt ezzel még a testvér pár kapcsolatát is elbasznád ...egy dugás miatt meg hogy vele legyél pár hónapig..:)

Mert 19 éveseb biztos nem fog sokáig veled lenni ha egyáltalán belemegy a fa**ságodba 😀

2023. márc. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!