Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Exbarátnő húga tabu?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarátnő húga tabu?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve szakítottunk a barátnőmmel.

Az exem húga ugyanarra az egyetemre ment ,ugyanarra a szakra ahová én is jártam.


Jó múltkor rám írt a jegyzeteimért,hogy odaadom-e neki?

Természetesen odaadtam,az összes könyvemmel együtt.


2 éve nem láttam

Most 19 éves és meg kell mondanom,hogy szép nővé cseperedett ez idő alatt.

Azóta megint rám írt hogy hálából meghívna kávézni a belvárosba.


Szerintetek az exem húga tabu lenne?



2023. márc. 24. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
12%
Hagyd kérdező, ép ésszel normálisan, érvekkel úgy sem tudják megmagyarázni, hogy mi a baj ezzel. Érzelmeskednek csak mindig.
2023. márc. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
64%

Hátőőőő nyilván okoz majd némi súrlódást a dolog, ha olyan volt a kapcsolat meg a szakítás a nővérrel, de ennek ellenére nem kell feltétlen tabuzni.

Ha párkapcsolat lesz belőle, akkor javaslom az első időszakban kerüld a családot. Mármint ne látványosan csak annyi, hogy tudatában legyenek azzal, hogy most a hugi veled van, de ne találkozzanak veled jópár hónapig. szokják a gondolatot. Aztán ha betoppansz, akkor már úgy nézhessenek rád, mint aki egy stabilabb kapcsolatot nyújt a húgnak, nem csak alkalmiról van szó, szóval ne érhessen vád, hogy csak végigmész a családon, mint egy jó kis fertőzés:D

2023. márc. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
66%
Tabu. Mar ott megbukiky hogy a hugnak is tabu vagy te
2023. márc. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
83%
Nekem tabu lenne, még ha az exed szakított, akkor is. Kínos ilyenkor egy családi esemény, hogy na itt van Józsika, aki dugta Katikát meg Icukát is, "családban marad, höhöhö"... kellemetlen. Annyi nő van, akiből választhatsz...
2023. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
38%
mennyire volt komoly a kapcsolat a testvérével? hogyan váltatok el ilyesmik. ha normális a csaj, teljesen továbblépett akkor szerintem nincs sok akadálya, bár nekem mindig mély komoly kapcsolataim voltak amin sosem lép tovább 110%osan az ember így nehéz megitelnem a helyzetet
2023. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 A kérdező kommentje:

2,5 évig jártunk

Dolgoztam mellette egyetemre jártam,és neki az volt a problémája,amiben volt igazság,hogy nem mindig jutott annyi időm a párkapcsolatra mint amennyit szerettem volna.

2023. márc. 24. 13:34
 17/80 anonim ***** válasza:
82%
aztán a húgra meg jutna... ez azért nagyon sértő lenne. Ha van benned némi emberség, akkor máshol keresgélsz.
2023. márc. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
27%
17, mert olyan nincs, hogy egy ember 2 év leforgása alatt mondjuk... fejlődjön? Ha ezen valaki megsértődik, hát akkor nagyon nincs jobb dolga..
2023. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
85%
18: de ha pont a húgának gazsulál és mutatja azt a nagy fejlődést... az elég megalázó tud lenni, akkor is, ha nem hisztizik az illető nő. Nem értem, iért kötelező a hugicát hajtani, amikor nem ő az egyetlen szép csaj a világon.
2023. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
19%

19, nem kötelező hajtani, de egyelőre ott tartunk, hogy a húg hívta el randira a Kérdezőt.

Ami viszont főleg nem kötelező, az az exek lelki világát figyelembe venni. A csajnak nem felelt meg a kapcsolat és dobta a kérdezőt. Ettől még a húgának megfelelhet.

2023. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!