Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy gyerekes nő akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy gyerekes nő akivel randizok, gyakran hívogatjak egymást exevel, férfi gyakran segít neki, telefonba jópofáskodik vele a nő, barátként tekint ra, van ennek igy értelme vagy habiszti kamus lehet a nő?

Figyelt kérdés
Lehet meg mindig kötődik az exéhez?

2023. márc. 22. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék, ha baráti kapcsolatot tudnék ápolni a gyerekeim apjaival, de nem úgy váltunk el.


Nem biztos, hogy kamu, mert van egy gyerekes kolléganőm, aki tavaly vált el, mindkettőjüknek van már új párja, de ők is baráti kapcsolatot ápolnak egymással. Sőt segítenek egymásnak, ha olyan van.

2023. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Nem tartom jónak. Nem kell feltétlenül egymás torkának esni, de jópofizni sem. Kulturáltan le kell válni egymásról. Az ilyen lezáratlan kapcsolat az új partnernek igencsak irritáló.

N

2023. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha még csak randizgatsz vele kb közöd sincs hozzá.
2023. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy csak az van, mint nálunk, hogy az exférjem még reménykedik, és ő csak addig kedves velem, ameddig én is az vagyok. Nekünk is van közös gyerek, ma együtt voltunk játszón, de teljesen semleges a kapcsolat, az én részemről főként.


Ahol gyerek is van, ott tényleg ügyelni kell a jó viszony ápolására, mert ők is megérzik, ha a szülei utálatosan bánnak egymással.

2023. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok, még annyit tennék hozzá, hogy legfőképp a viselkedése miatt váltam el, így szinte muszáj is jó kapcsolatot ápolnom vele, a saját érdekemben is. Lehet, hogy náluk is hasonló a helyzet.
2023. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Neki is reménykedik az ex férje, csak kicsit dühítő hogy elmegy értük stb, nekem ez nem fér bele, konkretan többet beszel vele mint velem telefonon.
2023. márc. 23. 10:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne randizz vele, ennyi.
2023. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se találkozgass vele tovább.
2023. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó mi a megerzesed? Érdekelne
2023. márc. 23. 11:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, abból nekem úgy tűnik, hogy a kapcsolat még nincs teljesen lezárva, lehet, hogy soha nem is lesz. A gyerek miatt amúgy is beszélni, találkozni fognak, és ez nagyon zavaró tud lenni. Én nő vagyok, engem borzasztóan irritál az ilyesmi, nem tudom, ti férfiak hogy vagytok ezzel.
2023. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!