Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme a sok szerkesztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a sok szerkesztett képnek a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal Tinderen meglepően jót beszélgettünk. Majd a mai napra meg is beszéltünk egy találkozót. Konkrétan nem ismertem meg a lányt mikor találkoztunk. Legalább +20-30 kilóval több mint amennyinek látszott, a valóságban az arcának semmi köze a képekhez.
2022. dec. 22. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Nincs értelme.
2022. dec. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Én férfiaknál is sok ilyenbe botlottam. Képeken kockahas, valóságban csüngőhas. Arcra sincs köze általában a képeknek a valósághoz. Nem tudom, mi értelme ennek az átverésnek, úgyse lesz belőle folytatás, ha élőben nem tetszik. Csak legalább ne rabolnák az ember idejét.


Én fel is hagytam a Tinderezéssel és a konditeremben ismertem meg a páromat.

2022. dec. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
És mi lett a randi vége kérdező?
2022. dec. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
SOS félóra és Boldog Karácsonyt kívánt! Mert nem egy irigy gci mindenkinek jár egy patron.
2022. dec. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván érzik, hogy mi nem stimmel velük, vagy hogy nem most vannak csúcsformájukban. Aztán reménykednek benne, hogy ha már a személyisége bejött, talán a külsejét is elfogadja a másik.

Az szerintem egy dolog, ha az ember a fényeken, színeken javít, vagy leszed 1-2 pattanást, vagy annak a nyomát, mert egy hét múlva remélhetőleg már amúgy sem lesz ott. De amikor már nyomokban sem emlékeztet a kép a valóságra, az gáz. Mindkét nemnél.

2022. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 de valljuk be, ez szánalmas. Aki azzal indít egy ismerkedést, hogy tudatosan átveri a másikat…az nem tudom, miféle megbecsülésre számít. Szerintem az ilyen örülhet, ha nem küldik el melegebb éghajlatra.
2022. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
És vannak akik meg nem csinálnak ilyet cserébe match sincs és mindenki jól jár. :D
2022. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
80%
Mert sok az idegenkedés miatt elutasító ember. Múltkor egy férjes asszony komoly túlsúllyal írta, hogy öregember vagyok.
2022. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Semmi értelme, de ez még a jobbik eset. Van, aki szóban hazudik, ott meg nincs az igazság a szemed elé tolva.
2022. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!