Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok egy olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok egy olyan sráccal akit a barátai nagyf*szú úrnak szólítanak?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdtem el dolgozni nemrég,megismerkedtem egy nagyon helyes aranyos ott dolgozó sráccal.

Van ott egy kb 8-10 összetartó haveri fiú csapat,akik munkahelyen kívül is nagyon jó barátok.


És a többi srác a helyes fiút mindig nagyf*szú úrnak,vagy Mr.Lőcsnek hívják.


Megkérdeztem a többi ott dolgozó lányt,ők azt mondták hogy állítólag tényleg nagy a szerszáma,persze nem a nagy szerszáma miatt érdekelne.Régebben járt onnan egy csajjal és gondolom onnét tudják.


Mindig oda jön hozzám, beszélgetést kezdeményez velem,nagyon aranyos szerintem neki se lennék közömbös.

Csak tiszta cikin viselkedek mostanában mindig nézegetem őt ,öv alatt mikor beszél hozzám.



2023. márc. 21. 15:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Majd elintéz azt rólad fognak beszélni, hogy milyen szűk vagy tág vagy. :D
2023. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Nem szép ilyet mondani, de LOL, nem.
2023. márc. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Csak aztán vigyázz, nehogy a végén Téged is kibeszeljenek, ha majd elkap.
2023. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Kik ezek prolik vagy hol dolgozol ne haragudj? Stricik drogosok között, ott elmegy ez a stílus, nem normális az egész.
2023. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Ez tényleg elég alja társaság, ezért nem randiznék a sráccal. Meg igen, elég valószínű, hogy téged is kibeszélnének a cégnél.
2023. márc. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Neeem, szerintem qva ciki. Annak is, akit így hívnak, és annak is, aki kapcsolatba kerül vele.
2023. márc. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

Munkatárssal nem kezdenék pl ezért sem mert aztán erről beszél mindenki.

Lehet pont azért hívják így mert kicsi neki és így heccelik. De igazából mindegy.

2023. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Valóban elég proli dolog, milyen haverjai vannak, te jó ég!
2023. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Miss Nagyajak és Nagyfaszú uraság. :D
2023. márc. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Komoly munkahely lehet
2023. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!