Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfivel, akinek hiányzik elöl egy foga?

Figyelt kérdés
A férfinek, aki tetszik, hiányzik viszonylag elöl és alul egy foga. Nos ez sokáig fel sem tűnt, mivel beszéd közben sem látszik ki neki. Viszont egy kicsit kiábrándultam. Ez gáz?

2023. febr. 15. 21:29
A kérdező szavazást indított:
Randiznék
Nem randiznék
34 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Gondolom te sem lehetsz egy főnyeremény szóval ahhoz mérd :)


Vagy igénytelen, nem mos fogat és vagy csóró is megcsináltatni. Ha neked nem kell itt tuti lesz jelentkező :D

2023. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Nem xD Ha elol esne ki fogam, azonnal megcsinaltatnam. Ha hatso foga esik ki, nem gaz, ha nem potolja azonnal, de azt is potolni kell, mert deformalodik a fogsor tole folyamatosan es idovel a tobbi is gyengul, mert nincs, ami tartsa.
2023. febr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 most miért kell személyeskedni?

Amúgy nem biztos, hogy igénytelenség miatt nincs neki. Lehet nemrég baleset érte

2023. febr. 15. 22:00
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem nyomingeren hanem mondjuk személyiséget adva hiányzik, akkor nem, tök menő is tud lenni
2023. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Igenytelen proli. Semmikepp ne talalkozz vele.
2023. febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Jesszus... Az utcára se lépnék ki ha elöl hiányozna a fogam. 😄 Ez a pali meg simán randizgat... Nagy lehet az önbizalma.
2023. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is hiányzott 2 fogam elől mégis találkoztam a jelenlegi párommal. De már előtte mondtam mi a helyzet. Nekem szájsebészetre is kellett mennem és 8 hét után lett fogam.

Kérdezd meg tőle hogy mikor csináltatja meg.

N 30

2023. febr. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Ameddig nem ismered a "miértjét" ne alkoss véleményt. Lehet épen folyamatban van a pótlása. Kérdezz rá, hidd el nem lesz ciki.
2023. febr. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatban van a pótlása, és ezt el is mondja rögtön, akkor igen, egyenként nem, mert ez baromi igénytelen dolog.
2023. febr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Aki az utcára sem lépne ki, az tudja, hogy egy fog pótlása hosszabb folyamat? Addig otthon ül?

Nem mindegy, mióta hiányzik. Ha baleset érte, hirtelen vesztette el, nem biztos, hogy farzsebből elő tudja kapni a kezelés árát.

Nem mindegy a körülmény.

Azonnali kizáró ok nem lenne. Ha csak lustaságból nincs kedve megcsináltatni, az is más.

2023. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!