Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan férfivel, akinek hiányzik elöl egy foga?

Figyelt kérdés
A férfinek, aki tetszik, hiányzik viszonylag elöl és alul egy foga. Nos ez sokáig fel sem tűnt, mivel beszéd közben sem látszik ki neki. Viszont egy kicsit kiábrándultam. Ez gáz?

2023. febr. 15. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem is randiztak... A feleségem úgy ismert meg, hogy az egyik első fogam le volt törve. Persze meg lett csináltatva, de nem a megismerkedésünk után 2 nappal. :D
2023. febr. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ezzel kapcsolatban rossz tapasztalatom, még huszas éveim naív korszakából. Engem is etettek azzal, hogy épp csináltatja a fogait, jéár fogorvoshoz, meg nemrég lett ilyen, de persze, nem vagyunk előítéletesek, jófej, stb. Amikor 2 utána végre megszabadultam tőle, akkor ugyabban az állapotban volt. Egyszerűen egy igénytelen tróger volt, akinek a cigi fontosabb volt mindennél, és persze, meg akarta ő csináltatni, csak nem annyira, hogy bármi más elé helyezte volna...Amíg csak találkozgattunk, hagyján, de utána, mikor rájöttem, hogy ez nem átmeneti helyzet, meg ugye társult mellé némi jellemhiba is..., elkezdtem undorodni tőle. Soha többet külsejére igénytelen ember, nem érdekel mennyibe kerül, aki randizgatni akar, meg cigire futja, annak fussa legalább elülső fogpótlásra is!
2023. febr. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10 Speciel en igen, addig otthon lennek, max boltba maszkban lemennek🤷‍♀️ Randizgatni tuti nem jarnek. Amugy meg tudom, mennyi ido egy fogpotlas, a parom az egesz fogsorat megcsinaltatta. Szoval azert nem eppen honapokrol van szo, amennyit ne lehetne akar melobol is kimaradni, es KETTO DARAB fog potlasa meg csak vagyonokba sem kerul.
2023. febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!