Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merre bújkálnak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre bújkálnak az olyan egyetemista srácok, akik intelligensek, és helyesek is, és meg mernek szólítani?

Figyelt kérdés
Hülye kérdésnek tűnik, de szeretném, ha egy fiú nem a külsőmért szeretne belém. Tudom, ez most ellentét volt: ha meglát, csak a külsőm tetszhet meg Neki elsőre. Nade a lényeg a fiúknak: legyetek már bátrabbak!
2008. dec. 28. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tök jó, hogy ilyen szép vagy, de most mi a kérdés?
2008. dec. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

gondolom Te magadat is intelligensnek tartod, ha már ilyen pasit keresel. De akkor minek általánosítani??? Az már nem férfi akinek nincs diplomája??? attól még ő is lehet intelligens! Előbb hagyd el ezt a megkülönböztetést, utána keress párt magadnak.

egy lány

2008. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell hogy ábrándítsalak: nem minden egyetemista srác helyes és intelligens. Éppúgy, ahogy nem minden nem egyetemista srác sem ronda és tróger.

hagyd ez az általánosítást. sztem az a helyzet, hogy pont az intelligens, komoly srácok szarnak rád, mert nagyon felszínes lány lehetsz, aki a saját kinézetét helyezi mindenek fölé . vegyél vissza az egódból, és lásd be, hogy semmi se fekete-fehér.

2008. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Senki nem írta, hogy az egyetemistákon kívül nincs más, aki intelligens. Ez már a képzeleted szüleménye.

Az "intelligens" és "egyetemista" között vessző van, nem pedig egyenlőségjel.


Egyébként -ha tudni akarod-, szívesebben vagyok egyetemista, vagy legalábbis tanuló fiúval. Úgy sokkal könnyebb átvészelni a vizsgaidőszakot, tudunk együtt készülni, jobban toleráljuk egymás bajait.

Volt már pár dolgozó barátom. Egy-kettőnél az volt, hogy hazajöttek a munkából, és levetették magukat a tévé elé. Ez érthető is egy fárasztó nap után. Csak az elvárás az volt, hogy 100%-ban velük foglalkozzam. Ez sajnos nem megy. Kitakarítani, főzni, mosni, és partnerkapcsolatban élni még éppen megy, de ha a szememre vetik, hogy mire hazaérnek melóból, addigra tanuljak meg, hogy csak együtt legyünk, az már nem olyan jó dolog. Igenis el kell fogadni, hogy dolgom van. Ha kitalálták, hogy pizzatésztát gyúrja este 10-kor, és másnap vizsgám volt, az nem fair. Egyetemista barát még sosem kért tőlem ilyeneket. Valószínűleg, mert jobban megért. Nem beszélve arról, hogy több a közös élményünk, beszédtémánk.

De tisztelet a kivételnek, volt már erre ellenpélda is.


De ha azt írod erre, hogy ez általánosítás, akkor vedd észre, hogy az általánosítást Te kezdted el!

Mégegyszer: tisztelet a kivételnek.

2008. dec. 28. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire az egyetemista pasik a fixa ideáid, akkor járj el egyetemi bulikba, vagy nézz körül a szintén egyetemista barátaid szintén egytemista ismerősei közt.

de ha szerelmes lezsel, arra készülj fel, hogy egyáltalán nem biztos, hogy egy ilyen pasi találja el a szívedet. akkor mit fogsz csinálni? kirakod, mert nem egyetemista? amúgy hány éves vagy?

2008. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Túlságosan általánosítasz. Ez nem azon múlik, hogy a pasi egyetemista vagy nem, hanem empátián, megértésen, a másik szeretetén. De legfőképpen azon, hogy azt szeretnénk, ha a párunk boldog lenne és szeretnénk neki minél többet megadni.


Mert tudod nem a vizsgaidőszak az egyetlen nehéz életszakasz, de egy jó kapcsolatban akkor sincs gond, ha egy három tenyérnyi gennyes sebet kell két hónapon keresztül minden nap átkötni. Ugyanis ha a párod szeret téged, akkor ezt is megteszi szó nélkül, sőt, megtiszteltetésnek veszi, hogy megbízol benne.


A kérdésed pedig abszurd. Nem értem a célját, nem értem mire vársz választ, ill. csak az jön ki belőle, hogy egyedül érzed magad, magányos vagy és egy picit keserű.


Ne korlátozd le a saját esélyeidet egyetemistákra.


Egyébként pedig ha nagyon szép vagy, akkor szokj hozzá, hogy az ellenkező nem fél tőled. A legtöbb szép nő ettől sokat szenved. Ez ellen te is tudsz tenni, ha bátorítod azt, aki picit is szimpatikus. Nem kell neki lefeküdni, de azért ne légy teljesen passzív.


Talán nagyon röviden ennyi.

2008. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az ilyen fiúknak már van barátjuk...
2008. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha jól értem akkor egyetemista vagy te is. Abban az esetben ha nem látsz a környezetedben neked megfelelő fiúkat (ami egyébként önmagában furcsa, vagy csak nagyon az igényeid ami nem negatívum mindenképp), akkor nyilván neked kell őket keresned "egyetemes" :) helyeken.

A kérdésed másik részével kapcsolatban pedig javaslom - hogyha valóban elszánt vagy a partner keresés vonatkozásában -, hogy vetkőzd le azon szocializációs berögződésed miszerint a fiúnak kell megszólítania a lányt. Ha "előbújnak" a fiúk az egyetem valamely zugából esetleg a helyes, intellingens egyetemisták akkor lépj te - merd megszólítani a megszólítani nem merő fiúkat.


"Nade a lényeg a fiúknak: legyetek már bátrabbak!" -- Öö.. rendben. Avagy más szavakkal: Ha nem lesznek bátrabbak, akkor te megmaradsz a passzivitásodban az ő inaktivitásuk ellenére?

2008. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is feltettem egyszer egy ilyen egyetemista lányokra vonatkozó kérdést,jól le is ugattak érte.

Amúgy teljesen megértelek,gondolom azért lenne jó egy egyetemista társat találni,hogy minél többet tudjatok együtt lenni,hiszen életednek ez a szakasza az egyetemhez kötődik.

A többi válaszolónak:Szerintem Ő se úgy gondolta,hogy az egyetemista felsőbbrendűbb lenne bárkinél,mert attól hogy diplomája van semmivel se különb,de mivel a környezetében a fiúk nagy többsége egyetemista,kézenfekvő lenne.


Szerintem sok ilyen srác van az egyetemeken,többet is tudnék mondani(pl.Én:D).

Csak a szép egyetemista lányokról az a vélemény általánosságban,hogy csak a külsőségek számítanak nekik,és esélyt sem adnak,hogy megismerjék milyen a srác valójában.Így inkább "lejjebb adják",de úgy talán több az esélyük.Jó nagy hülyeség.Én speciel mindig foglalt lányba botlok,nézzen ki akárhogy,ezért inkább olyannál próbálkozok, aki tetszik is.

Neked is fontos,hogy "helyes" legyen a srác,nem?Fordítva is igaz,de utána a belső megismerése is legalább annyira fontos(valakinek).Ez már az ember természetén múlik,nem biztos,hogy mindenki csak a testedért szeretne...de ha jól is nézel ki az plusz.:)

Lehet,hogy nem vagyok valami bátor...de ha egy kicsi pozitív jelet kapok,akkor megpróbálom.Csak egy érdeklődőbb nézés,nem is mosoly-de ha valaki rám se akar nézni,úgy fent hordja az orrát- akkor miért törjem magam?

Te mit teszel érte,hogy meg merjenek szólítani?

Az egyetemi bulikba sem kizárólag részeges egyetemista srácok járnak,mindenki megfordul ott néha-néha.

Nagyok az egyetemek,biztos találsz magadnak megfelelőt-nézd ki magadnak egyet,és csábítsd el!

Folyton azt hajtogatjátok,hogy egyenjogúság van-lehet élni is ám vele!

Csak nagy a valószínűsége,hogy a srác úgy meglepődik,azt se tudja mit csináljon,vagy azt hiszi csak hülyíted.:D

(21f)

2008. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!