Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemes elvinni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes elvinni ezt a lányt kirándulni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek egy lánnyal (20 éves, én 28 vagyok) kirándulni.


Óriási beégés de nincs se kocsim se jogosítványom ezért busszal fogunk lemenni (kb fél óra buszozás) a kezdő helyhez, onnan elsétálunk a következő településig egy parkerdőn keresztül ahol van egy kis wellness panzió. Nem alszunk ott, de bemegyünk fürdeni, majd hazamegyünk (szintén busszal)


Megadta a címét, hogy oda tudok menni holnap, de az a baj, és ez óriási égés, hogy szerintem arra számított és tényleg az lenne a legjobb ha autóval venném fel és úgy mennénk kényelmesen, nem a büdös busszal mindenféle emberek között. De nincs elintézve a jogsim, ebben az évben vagy jövőre fogom.


Ez gondolom 28 évesen nagyon gáz és nagyon elvárható.


Emellett mire kell szerintetek odafigyelni? Gondolom jó pont ha a buszjegyét és a belépőjét kifizetem illetve meghívom valamire ott, de a wellnessbe csak este 6 fele fogunk odaérni, addig kb 3-4 órán át kirándulunk a parkerdőn át a falvak között. Szóval azt viszont nem tudom, hogy a kaját a kirándulás alatt hogyan oldjam meg?


Buta kérdés, de gondolom várható, hogy csomagol magának ilyenkor valamit, vagy illene vinnem neki kaját? Illetve amire még gondoltam, hogy mivel úgysem játszik a kocsi 1-1 sört berakok és azt megihatjuk?


Ki mit mond? Szerintem ez így kocsi nélkül tajgetosz helyzet.


2023. márc. 14. 10:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Mert nem akarom túlbonyolítani hogy ki mit vigyen hivogatni, kajáról beszélgetni érted. Le van beszélve a holnap, én már nem akarom ma semmivel zaklatni. Ezért kérdeztem itt.
2023. márc. 14. 12:44
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az itt feltett kérdéseid durvák ebben a helyzetben, hanem első randira, túrázásra sört vinni... Meg lehet beszélni elötte telefonon bármit, hogy merre, mivel, stb. De szerintem a túrázás nem az a sörözős program kellene hogy legyen...
2023. márc. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy köztes helyen taliztunk, hozzá közelebb volt a helyszín, de Budapestre feljött elèm vonattal.

Utána megbeszèltük hogy eszünk valamit. Majd vonattal elmentünk a randihelyre. Aztán randi után beültünk enni. Hozzáteszem mind a kettőnknek van jogsija, ès kocsija is.

Nem ördögtől való a tömegközlekedès.

2023. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%

Korodbeli nem volt? Vagy a 20 éves még annyira tapasztalatlan, hogy elnézi a hülyeségeidet?

Nálad nem a jogosítvány hiánya a red flag, hanem hogy a saját súlycsoportodban nem kellesz senkinek.

2023. márc. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond a busszal? Tavaly voltunk Miskolcon a feleségemmel egy hosszú hétvégére. Oda autóval mentünk. Majd onnan másnap Lillafüredre busszal és túráztunk egyet a hegyekben. Eszünkbe nem jutott volna autóval menni túrázni...
2023. márc. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Hú ember... komoly bajok vannak fejben úgy látom... :D
2023. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
A kocsi hiánya nem gáz, de este 6-ra tervezel a wellnessbe érni úgy, hogy nincs szoba, tehát akkor még este 8 körül kéne valahogy kijutni a kis falvakból mondjuk kb. 2 órás fürdőzés után? Nem is jár akkor már semmi.. ez nem tetszene nekem.
2023. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Sört ne vigyél. Egyrészt elég alpári, másrészt ha meg is issza 10 perc múlva pisilnie kell. 3-4 órát ki lehet bírni evés nélkül, max vizet meg egy-két csokit vinnék, majd esztek a wellnessben, bár nekem ez is elég fura hogy izzadtan, koszosan becsobbantok a medencébe. Az meg hogy nincs kocsid baromira nem érdekli, írta is hogy jó neki a busz.
2023. márc. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy sikerült?
2023. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!