Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érdemes elvinni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes elvinni ezt a lányt kirándulni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Holnap megyek egy lánnyal (20 éves, én 28 vagyok) kirándulni.


Óriási beégés de nincs se kocsim se jogosítványom ezért busszal fogunk lemenni (kb fél óra buszozás) a kezdő helyhez, onnan elsétálunk a következő településig egy parkerdőn keresztül ahol van egy kis wellness panzió. Nem alszunk ott, de bemegyünk fürdeni, majd hazamegyünk (szintén busszal)


Megadta a címét, hogy oda tudok menni holnap, de az a baj, és ez óriási égés, hogy szerintem arra számított és tényleg az lenne a legjobb ha autóval venném fel és úgy mennénk kényelmesen, nem a büdös busszal mindenféle emberek között. De nincs elintézve a jogsim, ebben az évben vagy jövőre fogom.


Ez gondolom 28 évesen nagyon gáz és nagyon elvárható.


Emellett mire kell szerintetek odafigyelni? Gondolom jó pont ha a buszjegyét és a belépőjét kifizetem illetve meghívom valamire ott, de a wellnessbe csak este 6 fele fogunk odaérni, addig kb 3-4 órán át kirándulunk a parkerdőn át a falvak között. Szóval azt viszont nem tudom, hogy a kaját a kirándulás alatt hogyan oldjam meg?


Buta kérdés, de gondolom várható, hogy csomagol magának ilyenkor valamit, vagy illene vinnem neki kaját? Illetve amire még gondoltam, hogy mivel úgysem játszik a kocsi 1-1 sört berakok és azt megihatjuk?


Ki mit mond? Szerintem ez így kocsi nélkül tajgetosz helyzet.


2023. márc. 14. 10:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ráadásul ma írtam neki, hogy nincs kocsim és busszal mennénk de az autóbérlést felajánlottam, hogy kifizetném. Azt írta neki sincs jogosítványa és jó lesz a busz.
2023. márc. 14. 10:47
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Gumit ne felejts el elrakni
2023. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt rakok el. Alap.
2023. márc. 14. 10:54
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Ezek tényleg fontos kérdések, de ezt vele kéne megbeszélned
2023. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

De miert nem beszelsz vele?

Tegyel egy javaslatot, hogy pl. te csinalsz par szendvicset, o meg hoz gyumolcsot meg diofeleket vagy amije van.

A sor teljeen jo, ha nincs tul hideg hozza.


Esku nem ertem, mit szenvedsz ennyit a kocsin, a tulkompenzalasod kicsit gaz.

2023. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%

Már megint te? Minden nap felteszed ezt a "nincsjogsimgázvagyok" kérdést?


Gáz vagy, igen. De nem azért, mer tnincs autód, hanem mert ekkora gyökér vagy.

2023. márc. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
"Megadta a címét, hogy oda tudok menni holnap" - Ez a lényeg. A többit telefonon megbeszélhetitek. Szerintem nem kell sör, neked fontos? Vagy mindenki vigyen magának italt és ennivalót bőven, aztán majd útközben osztoztok.
2023. márc. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ezt a kajás/italos kérdést vele beszéld meg.

Másrészt túlaggódod az autózást, nekünk van autónk, de a legtöbb túránkra tömegközlekedéssel mentünk, mert könnyebb megoldani, hogy a kezdőpontra elbuszozunk, majd a végpontról hazabuszozunk, nem kell még azt figyelni, hogy valahogy visszajussunk az autóig, amit ki tudja, hol hagytunk egész napra. Szóval ez egyáltalán nem olyan gáz, mint gondolod.

2023. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de sört ne vigyél szerintem.
2023. márc. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
úrázni a legnagyobb baromság autóval menni. Ezzel ugyanis arra korlátozod magad, hogy a túrának ott kell véget érnie, ahol elkezdődött. És ez gagyi.
2023. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!