Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 18l 26f nagy különbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18l 26f nagy különbség?

Figyelt kérdés

Akár szexuálisan, mentálisan bármi. Ez csak egy teória, nincs senkim. Ismerkedek és ott ez a felállás lenne és véleményekre vagyok kíváncsi. 😊

18l


2023. márc. 2. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon sok. (mentálisan) Tapasztalatból írom. Itt a "nem"-et csak azok a középkorú férfiak írják akik ugyanúgy fiatal lányok után vágynának és azt hiszik hogy teljesen rendben van ez a különbség...

20l

2023. márc. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
40 evesen se kell gyermek.f
2023. márc. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az elso hapsim 18 evesen pont egy 28 eves volt. Visszanezve az ilyen pasik tenyleg csak a kulsore mennek. 21 voltam mikor dobfam es beszolt olyat hogy ha pasit akarok, jo volna ha osszeszednem magam es ugy nezbek ki mint 3 eve". Holott nem lettem koverebb, igenytelenebb, csak idosodott az arcom. Amugy ertelmisegi volt, orvos.Ja meg mikor rakerdeztem miert nem a sajat korosztalyabol valaszt, akkor olyan valasz jott, hogy azok tul savanyu termeszetuek es o belul sokkal fiatalabbnak erzi magat hozzajuk. Amugy a 10 ev korku nagyon latszik kulson. Utaba mar nem kerestem idosebbeket, egy egyetemista kortarsammal jartam. Hidd el, sokkal jobb kapcsolat volt, szep volt a teste, egyutt hartunk bulizni hasonlo koruakkal, mindkettonknek hasonlo elete volt zh-kal és mindennel. Korodbelit valassz,bar mostanaban mar mas vilag van. Gazdasagi valsagok, inflacio. A mai 20 eves lanyokat mar nem fogja tudni elvinni moziba, hamburgerezni egy 20 eves. Es emiatt a kortarsaid kozt is tobb lesz akinek idis pasija lesz. A regi szep idok veget ertek.
2023. márc. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
60%

Téged csak kúrnia akar, miközben színészkedik, hogy szeret.


Van kivétel, de iszonyat ritka.

2023. márc. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha bejöttök egymásnak, akkor kit érdekel a mások véleménye? Itt tulajdonképpen kb úgy beszélnek, mintha mindenkit ismer. Úgyis lefognak pontozni.

Ha 10-15+ korkülönbség lenne, akkor én is gáznak tartanám.

Ha a pasi jóképű, anyagias vagy nagydumás, akkor tuti friss húsra vágyik, erre nagyon figyelj!!!

Ha az utolsó mondat nem illik rá, akkor nyugodtan ismerkedjetek, de ne adj oda magad könnyen. Aztán majd eldöntöd, hogy mennyire közös a céljaitok…

2023. márc. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mentális biztosan sok, de nem mindenki ugyanolyan.
2023. márc. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!