Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Görög, török férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Görög, török férfiakkal tapasztalatotok esetleg? Érdemes vagy inkább nem?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Egy ismerősöm kezdett nemrég török sraccal, de elég komolytalan volt, csak szexet akart minél korábban. Persze ebből nem lehet más törökökre konzekvenciát levonni.
2022. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédom Angliában ismerte meg, gyerekük van, de hazajott, úgyhogy ezek szerint nem túl jó volt a tapasztalat...
2022. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én ismertem meg török férfit tinderen. Többet is. Egyikkel komolyodott is, épp a magyar vízumot várta. Az elején nagyon kedvesek. Már - már tenyérbemászóan. De aztán.... Egyik se volt vallásos, nem volt muzulmán, de amint más véleményem volt vagy ha nem úgy történtek a dolgok, ahogy várták vagy nem azt mondtam vagy tettem, amit látni vagy hallani akartak, baromi nagy balhé vagy sertődés volt vagy szakítás. Sértődékeny, agresszív sokuk és kicsit felsőbbrendű ék érzik magukat. Nem azt mondom, hogy mind ilyen, de a legtöbb nehéz eset. Valószínűleg a kulturális különbségek is közrejátszanak. A görögök egy fokkal jobbak, de szerintem általánosságban minél keletebbre mész, annál tárgyiasítóbbak,lekezelőbbek és bunkóbbak a férfiak. Én azt mondanám, hogy inkább ne!
2022. dec. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A papir miatt sokan okoskodnak hazasságban. Nem egx török kerte meg a kezem ugy hogy üzletből. Azaz fizetne is érte hogy legxen papirja.

Olyanrol is tudok akik magyar nőket felcsinálnak aztán a kisgyereket elviszik Törökbe és pápá.


Nem mondegy a törökön belul melyik kultura nevelte fel az illetot. Mert aki pl ynémetiban szuletett török talán alakult már vmit.

De köztuk van olyan is hogy megkerte a magyar bnőjét hogy menjen már hozzá a tesojához mert az beteg de igy lenne papirja biztositasa hogy megműtsék.


Nekik a munkavállalásuk vízumkoteles, ezt akarják kijátszani

2022. dec. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

a görögök nagyon családközpontúak. ott nincs válás, szent a család és imádják a gyerekeket

a gyerek örökre gyerek marad értsd úgy hogy anyuci az 50 éves fiát is számon kéri hány doboz sört ivott a céges bulin... XD élete végéig támogatja, mintha 5 éves lenne, minden értelemben

ezért az anyóssal jóban kell lenni


egy görög férfi a házimunkában semmilyen formában nem veszi ki a részét, minimálisan sem, hozzá vannak szokva hogy az anyja körülrajongja

2022. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt török pasim amíg külföldön dolgoztam.

Az elején nagyon cuki volt, gondoskodó, nyálasan romantikus, ahogy én mindig is képzeltem a romantikát.


De ő tartotta a vallását. Így pl Ramadan idején napközben hozzám sem ért, még csak közel sem ült mellém.

Aztán amikor látta, hogy a muszlim szokások után érdeklődöm, puszta kíváncsiság volt, elkezdett egyre többet beszélni a vallásáról, hozott nekem egy könyvet ami leírta, hogyan térhetek vissza az egy igaz hithez...


Pedig az elején megbeszéltük, hogy bár nem vagyok vallasos, de hiszek Istenben, és más ember vallása sem zavar mindaddig, amíg nem akarja rám erőltetni.

Engem tényleg csak a kíváncsiság hajtott, hogy miben más a Korán és a Biblia, milyen szokásaik vannak...de egyre nyomulósabban igyekezett visszatéríteni. Ő így mondta, visszatéríteni, mert én egy eltévelyedett lélek voltam. És ha visszatérek ő sok jó pontot kap Allahtól.


Rövid időn belül véget vetettem a kapcsolatunknak.


Ez nyilván nem azt jelenti, hogy most akkor a világ összes török ferfija ilyen, de én egy ilyet fogtam ki.

Volt szomszédom pedig egy teljesen mást. Szintén külföldön jött össze török férfival, összeházasodtak a magyar protokoll szerint, van 2 kiskamasz gyerekük, tizenakárhány éve együtt élnek. A pasi annyit tart a vallásából, hogy nem eszik disznóhúst. Nagyon ritkán pedig elszörpög egy pohár bort.

De a felesége és a gyerekeik azt esznek-isznak amit akarnak.

2022. dec. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
90%-uk a csillagos eget lehordja, udvarlásban, széítésben, esetleg még túlfűtöttebbek szexuálisan, DE... mindez csak addig, míg benne nem vagy totál a hintában és már mozdulni sem tudsz, na onnantól jön a mindennapos elnyomás-Chicago. Jobban vagy kevésbé, de ez így van. Menekülnél, de már nem tudsz, vagy brutál nehéz.
2022. dec. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
15 éve vagyok török férfi felesége. Sok különbsêg nincs, csak talàn annyi, hogy családcentrikusabbak. Nàla nincs haverozás, kocsmázás,elmászkálás.
2022. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Én, akiket tinderen megismertem, mindig mentek haverozni és én pont nem ezt a családcentrikusságot láttam. Lehet, hogy ezeket a törököket egy hithű muszlim is megveti... Nem tudom, de én nagyon nem ezt az oldalukat láttam. Inkább azt, hogy "én vagyok a főnök" és ha mást mondasz vagy teszel, amit szeretnék látni, hallani, akkor úgy bántalak, úgy alázlak meg, ahogy tudlak.
2022. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a férjemet nem Tinderen ismertem meg. De ahogy hallottam, oda nem azért regisztrál valaki, hogy megtalálja az igazit.

Köztük is vannak normálisak, meg barmok is, ugyanúgy, mint a többi nemzetnél.

Ezt az "én vagyok a főnök" dolgot magyar pár mellett tapasztaltam meg☠️

2022. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!