Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szedjek fel végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szedjek fel végre egy olyan pasit, aki kb velem egykorú. és lehet vele dumálni is. és nem csak a nyelvét mega másikat akarja ledugni a torkomban?

Figyelt kérdés
am 16 vagyok...és nem akarok egy ribi lenni!
2010. okt. 5. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
sok idő... rengeteg idő és szenvedés
2010. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
csak szolj nekem :*:*
2010. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
haha
2010. okt. 5. 22:04
 4/12 anonim válasza:
amugy meg 16F vagyok en is
2010. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15/F vagyok nem voltmég barátnőm.
2010. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hát úgy, hogy veled egykorút keresel és nem az idősebbekhez mész oda/hagyod hogy nyomuljanak rád.

ha nem akarsz, nem leszel ribi.

2010. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
En is pont ilyen csajra vagyok aki nem olyan hogy fuvel faval csak az baj hogy ritka
2010. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez elég nehéz feladat lesz.Ugyanis a pasik legnagyobb része csak "arra" utazik.Járj el minél több helyre, persze ne durvulj el, ne piálj meg ne drogozz, ismerkedj, aztán majd csak jön valaki.Nálam is így volt.Ott szedtem össze egy csajt ahol a legkevésbé gondoltam volna hogy összejön.

Chat.hu pl.Regizz be.Itt is sok a szexőrült de hátha.Minden esélyt meg kell ragadni.

De az is lehet hogy még várnod kell pár évet, felnőttebb leszel és más lesz a társaság is, ahol azért már komolyabbak lesznek az emberek.

2010. okt. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Hát igen...

ezzel a problémával én is szembesültem csak én lányban...

Aki nekem tetszik az foglalt a többiek meg mind áhh inkáb hagyjuk...

Ha van kedved neten ismerkedni akkor írj egy e-mailt...

Max 2 levél után nem beszélünk de ki tudja van ismerősöm akinek így lett barátnője lassan 1 éve...

Én is 16 vagyok fiú

2010. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

'' Akinek én kellek nekem ő nem kell aki nekem kell annak én nem''

16F ne tulok discos majmokkal spanolj...

2010. okt. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!