Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megéri a Tinder Gold?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri a Tinder Gold?

Figyelt kérdés
Én egy különösen jóképű, sportos, intelligens és tehetős férfi vagyok. A problémám, hogy Tinderen csak az átlagos és az átlagosnál egy kissé szebb nők likelnek. Ha megvenném a Tinder Goldot, akkor letudnám "varrni" a fullos instagramm modelleket is?

2023. febr. 15. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

"Én egy különösen jóképű, sportos, intelligens és tehetős férfi vagyok."


Való életben nem megy, vagy akkor minek a Tinder? 🤔

2023. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Én is jóképű vagyok, de introvertált. A legeslegelején, amikor el kell adnom magam egy nőnek odamenéskor, kezdeti beszélgetéskor az rosszul megy. De ha előtte neten beszéltünk és élőben már csak randira találkozunk ahol van rólam egy benyomása és élőben már nem idegenül szólunk egymáshoz, úgy jobban mennek a dolgok.


Kérdező: Én is jóképű vagyok és néha előfizetek Goldra, néha nem. Viszont így is-úgy is szoktam matchelni szép csajokkal. Biztos vagy benne, hogy jóképű vagy?


A másik, hogy biztos vagy benne, hogy ez nem kamu kérdés? Én relatíve csóró vagyok (párszázezres fizuért dolgozom alkalmazottként) és nem szoktam ezen gondolkozni, hogy megéri-e a Tinder Gold.

2023. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Inkább befektetem azt a 10k-t másba, ha nem éri meg. Ezért kérdeztem.
2023. febr. 15. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Magadat kene befektetni az agyba, nagymeno.
2023. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
ha annyira tehetős vagy, mit problémázol szaros 10k-n?
2023. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem fussa a Tinder Gold, lesz helyette Maya Gold 😜
2023. febr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hans Pötterman ***** válasza:
#6 oszt végül marad a Marlboro Gold
2023. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit tudnál csinálni az időddel amit nem tinderre forditasz majd?
2023. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy femcel birodalomba írtál ki kérdést. Itt a dagadtak, feministák, használt nők és kiöregedtek sokasága van. Óvatosan!


Tinderre semmiképp sem éri befektetni. Egy csapat felszínes lúzer csaj van ott. Bármelyik csajnak bármilyen kinézete van aputól vagy egy férfitól kapta. Ha ő dolgozott meg érte, a férfi ismerős alkalmazza, vagy az ajánlotta be. A férfiaké minden. Felesleges. Ha meg normális vagy és tehetős, minőségi csaj kell neked. Más csoportokban, rendezvényeken próbálkoznék.

2023. febr. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!