Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj, ha egy lánynak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy lánynak van tartása?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem hagyja, hogy elnyomják a pasik, de nem is plázacica, az olyan nagy gond? Aki be mer szólni, ha piszkálják?
2010. okt. 4. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A kérdés értelmetlen, vagy csak én nem fogom fel.
2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, sőt. Honnan veszed ezt?
2010. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem neked nem velünk van bajod, de valakivel nagyon...

mi a baj?

2010. okt. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

21:56

Én úgy látom a környezetemben, hogy ha egy lány ilyen, akkor azt igyekeznek "betörni", irányítani.

2010. okt. 4. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem tudok mit mondani. Én meg úgy látom, hogy értelmesebb körökben azt értékelik, ha van egyénisége, önálló véleménye egy lánynak, mert az általában azzal egyenlő, hogy van agya, ami pedig azzal, hogy lehet vele beszélni. De lehet én vagyok beteg:D
2010. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Így lesznek az "emberek" véresszájú feminista hulladékok.

Amúgy a nőnek ne tartása legyen, hanem receptkönyve. Menj, te is csinálj valami nőieset (süssél, mossál, takarítsál) !

2010. okt. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Üdv, utolsó! Ajánlanám figyelmedbe a történelemkönyveket, ugyanis úgy tűnik, leragadt a felfogásod valahol a 16. század környékén.

Plusz a helyesírásod is javításra szorulna.

2010. okt. 5. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!