Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? (bővebben lent) 13/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent) 13/F

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki azt mondja magáról hogy tetszik neki egyik haverom.

Nekem tetszik ez a csaj de nem tudom hogy én is tetszem-e neki??

De mindig engem néz az órákon és amikor a : Rómeó és Júliát vettük irodalmon engem nézet és én ránéztem ő elpirult és gyorsan elfordult..

Szerintetek tetszem neki??

És ha igen hogy mondjam el neki hogy tetszik nekem?? 13/F


2010. okt. 4. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a tetszik nem tetszik dolog már gyerekes.Ha egy lány tetszik neked nem azt kell várni,hogy valakitől pletykaként megtudd,hogy Te is tetszel-e neki.Lépni kell!!!!Ha tetszik neked hívd el sétálni beszélgessetek és hidd el minden kiderül majd.De ne várd,hogy Ő lépjen:)
2010. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
teccel a csajnak ! tuti h ez a " teccik a haverod " kijelentés egy felszólítás volt h legyen közös témátok vagy valami iklyesmi
2010. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet h csak úgy mondta h a haverod tetsziik neki...

hogy ne gyanakodj rá :D (tipikus fordított gondolkodású vagyok én is,csak azért jutott eszemb...)

De az eléggé "fura" nekem hogy Rómeó és Júliánál Rád nézett és elpirult xD ... ez kissé árulkodó szerintem amúgy meg 1 lányon látni ha tetszik neki 1 pasi mert teljesen másmilyen akkor...(legalábbis én úgy vettem észre b.nőimen)

Hogy mond meg...húú hát oda hívod amikor egyedül van vagy valami és akkor mondod hogy mi van...csak ne zúdits rá mindent mert az nem jó...nekem is volt hogy 1 pasi így mondta meg aztán válaszolni se tudtam... :D azt se tudtam hogy mi van :D DE mond meg neki mit érzel...ha nemet mond még mindig jobb,mintha titkon reménykednél hogy tetszel neki és aztán meg mégse... xD

Remélem tudtam segíteni: V. 13/L [és bocsi hogy hosszúlett (= ]

2010. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Lehet h csak úgy mondta h a haverod tetsziik neki...

hogy ne gyanakodj rá"


Hiába,a te korosztályod mondja a frankót,mert képben van.

2010. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de mondjuk (remélem nem) lehet hogy nem rajtam pirult el ha nem más fiún vagy alapból a rómeó és júlián
2010. okt. 6. 17:48
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocs hogy ide írom de ahova írtam ott b*sznak rá :D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__1216955-kito..

Válaszolhatna rá aki tudja. :d

Mégegyszer bocs. Főleg a kérdezőtől. :S

2010. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
semmi gáz
2010. okt. 6. 17:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj oda hozzá, beszélgessetek, ha búcsúztok és jól alakul a szénád akkor adj neki egy puszit az arcára. De csak egyet, ne hármat mert felénk az kicsit mást jelent(közömbösséget) Érdemes megjátszani. Engem ilyenért még nem pofoztak fel.:)
2010. okt. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de az baj hogy mindig a barátnőjivel van és nek tok vele beszélni a másik ok meg ha megkérdezem és kikosaraz akkor meg baromira leégek
2010. okt. 6. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne legyél ennyire gyáva, és ha a barátnőivel van? Kit érdekel? Odamész hozzájuk, és magabiztosan megkérdezed tőlük hogy lehetnétek-e kettesben egy hasonló sablon szöveggel: "Elnézést hölgyeim,elhívhatnám XYZ-t egy valamire?" vagy " Elnézést hölgyeim, szeretnék pár szót váltani XYZ-vel. Remélem nem nagy baj,ha elmegyünk egy kicsit sétálni." A lényeg hogy légy MAGABIZTOS és sikerülni fog.Közben csak azt mondod magadban hogy: "eljön velem!" Én mindig ilyen hasonló szövegekkel szoktam közéjük vágni, és igen volt már amikor jót nevettek,de soha nem küldtek el a fenébe:) Volt már olyan is amikor a komplett társaság jött(kb. 4 fő) Első randinak ez sem volt rossz. Csak ez elég megviselő dolog(anyagilag), ilyenkor megszereztem a szóban forgó lány telefonszámát és jött a következő randi, amin már csak ketten voltunk. Szóval ha van rá elég pénzed akkor ez is egy megoldás.

És ha kikosaraz? Akkor mi van? Legalább tudod hogy nem működne. Úgy sem lesz bunkó, ha el is küld akkor azt kedvesen teszi(remélhetőleg). Viszont ha nem próbálkozol akkor egy jó darabig "esz a fene" és közben ilyen gondolatok kavarognak a fejedben:"vajon mi lett volna ha akkor odamegyek..."

Próbáld meg! Légy magabiztos! Ja! És légy eredeti! Sok sikert!

2010. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!