Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezek jelek? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek jelek? Vagy csak én kombinálom túl?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem és ahogy egyre több dolgot megtudtam róla úgy érzem, hogy mi összeillünk, mert nagyon sok mindenben hasonlítunk.

Pl. Ugyan abban a hónapban születtünk, egyforma a horoszkópunk (kos-kos), ő is 12.-es, ő is olyan visszahúzúdó, mint én és ami talán a legfontosasbb, neki sem akar összejönni a szerelmi élete, ahogy nekem sem. Ezeken túl vannak még egyéb hasonlóságok. (egy buszon utazunk reggelente, ugyanarra járun haza, szinte egy utcában lakunk, mindketten szemüvegesek vagyunk.) És szerintem én is tetszem neki, legalább is nekem ez jött le, aztán lehet, hogy tévedek.

Ti mit gondoltok erről?


2010. okt. 4. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha egyikőtöknek sem jön össze a szerelmi élete, akkor mit vársz ettől? :D
2010. okt. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alaposan elgondolkodtattál, de a szemüveges dolog eldöntötte a kérdést számomra: bejössz neki! Hajts rá! :)
2010. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 0688 ***** válasza:

Szereted a focit?

Jelöld be kedvenc csapataidat!

2010. okt. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!