Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék közelebb kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel egy suliba járok. Egy évvel kissebb, de nekem ez nem számit.

Egyszer kimentem a barátnőmmel és felmentünk egy csajhoz és ott volt a srác is.Egyből felismert, mert már sokszor látott a suliban, és nem is tudom én egy átlagos barna lány vagyok ő meg az egyetlen vörös hajú srác a suliban. Igazából akkor ismertem meg őt és nagyon megtetszedt. Nagyon barátságos volt meg minden és ha a barátnőmmel nem is, de velem elég sokat beszélgetett. Ez pénteken volt, majd hétfő reggel ott állt a blokkom előtt és cigizett...a cigi sem zavart igazán viszont nem eggyütt mentünk suliba. Aznap hivott is ki de nem tudtam találkozni vele ezért látszott rajta, hogy egy picit ideges lett. De mindíg köszön nekem és szünetekben is marháskodunk. Pénteken én is hivtam le, de nem jött össze a dolog. Kicsit nehéz ugy, hogy nem egy osztályba vagyunk, de mégis, hogy tudnék jó barátja lenni?? És, ha ez megtörténik csak utána jöhet szóba a vonzalom nem?? Vagy ti hogy gondoljátok?? Elég kezdő vagyok ilyen téren ezért kérem a segítségeteket. Előre is köszi a normális válaszokat :) 15/L


2010. okt. 4. 12:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy hosszúra sikerült, de remélem lesz türelmetek elolvasni :D
2010. okt. 4. 12:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nem érdekel az ilyen jellegű vélemény, de aki 14 éves korában már javában cigizget, annál később "cifrább" dolgok is lesznek.
2010. okt. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar :-? de nagyon de nagyon rendes a srác. Még csúnyán se beszél...Vagyis nem tudom de engem nem zavar különösebben...ismerek olyant is persze akit a szivar változtatott meg de szerintem az ő esetébe az csak mellékes
2010. okt. 4. 12:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is nem tudnák hanem tudnék .

Másodszor pedig , mond meg neki , hogy tetszik . ennyi ..

2010. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ahoz nincs merszem...nem tudok kerekperec modjára viselkedni
2010. okt. 4. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld meg , vagy azt , hogy valahogy leessen neki , hogy bejön , például szemezés .....
2010. okt. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést...tudnék :)
2010. okt. 7. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:

szemezzetek híd ki gyakrabban találkozzatok:D nagyon jó hogy nem egy osztályba jártok, így is necces mert közös a suli de ez még így is a jobbik eset.


szóval hajrá, keresd a társaságát:) így is jó barátok lehettek.

és nekem mindig is a vonzalom volt az első, kell egy bizonyos vonzalom, hogy érdekeljen a fiú.

sokan mondták már rám hogy bolond vagyok emiatt, de nálam így működik:)

tehát ne figyelj a sorrendre, senkit sem érdekel,a lényeg hogy érel-e valami vagy sem


sok szerencsét:D

L/16

2010. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. okt. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!