Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon szexmániás vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szexmániás vagyok, hányadik randin lehet lefeküdni egy sráccal (leghamarabb), hogy ne gondoljon kurvának?

Figyelt kérdés
légyszi ha lehet inkább férfiak válaszoljanak,vagy legalább a nemeteket írjátok oda! Előre is köszönöm! egy 18éves nem kurvás külsejű lány
2008. jan. 4. 17:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
már elnézést,de ez tök butaság. én férfi vagyok de most ha belegondolok,hogy csak az "emberek"miatt nem feküdnék le annyi nővel,meg nem öltöznék kihívóan ugyanakkor igényesen hát az borzasztó.én ha nő lennék sem érdekelne. én megmondtam a csaj barátaimnak is....nem szabad mással foglalkozni.ha mindennap más pasi,akkor mindennap. egy a lényeg ,nemkell nagy dobra verni ennyi. ha valakinek ez esik jól,akkor egészségére.nehogy már más(ok)miatt éljen másképp,meg fejreállva.vigyázni kell az egészségre és a nevedre.ennyi. véleményem szerint amíg jól csinálja az ember: senkinek semmi köze hozzá :)
2011. nov. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 TB28 ***** válasza:

Ha nem is nézel ki úgy mint egy szexmániás és bevadulsz az első estén amikor nálad aludnék. Az csak izgató számomra. Olyan mint a halgatag könvtáros aki egész nap csak a könyvekkel foglalkozik de este előbújik belőle a vadmacska. ;) Nem néznélek egyáltalán ribancnak csak mert első alkalommal rámveted magad. Mert más szemszögből nézve a dolgot meg én "hagyom magam". :) Akkor rólam is gondolhatnának ilyeneket. Persze ez a sráctól is függ mert nem mindenki tudja kezelni a helyzetet. Van aki beparázik és leblokkol teljesen és akkor fuccs az estének ha a műszer behal.

20/F

2012. szept. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!