Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagyon szexmániás vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szexmániás vagyok, hányadik randin lehet lefeküdni egy sráccal (leghamarabb), hogy ne gondoljon kurvának?

Figyelt kérdés
légyszi ha lehet inkább férfiak válaszoljanak,vagy legalább a nemeteket írjátok oda! Előre is köszönöm! egy 18éves nem kurvás külsejű lány
2008. jan. 4. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Attól még, hogy nem olyan a külsőd, belsőre lehetsz az! Ezen lehet változtatnod kéne! Amúgy a kisugárzásoddal próbáld megfogni... ÉS szerintem azért egy-másfél hetet lehet nem ártana várnod, márha sűrűn taliztok! 21 éves lány
2008. jan. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha szexmániás vagy, akkor tök mindegy, akkor is egy kurvának fog tartani! Gondolom sűrűn váltogatod a partnereidet!

Itt az a kérdés, hogy neked mit jelent az, hogy szexmániás! Mert nem mindegy, hogy állandó partnerrel vagy mindig mással!!!

24, pasi

2008. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Mi lenne ha maszturbálással vezetnéd le a feszültséget, és közben egy komoly kapcsolat kiépítgetésére törekednél??? Talán akkor kevésbé lennél szexmániás.


36 éves nő

2008. jan. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Lehet én vagyok a ritka példa,de:

Szögezzük le: Én is szeretem a szexet,főleg a jó szexet,mint mindannyian.

Nálam sosem volt ilyen hányadik randis kérdés.Kurvának nem attól fog gondolni,h mikor fekszel le vele,hanem ah viselkedsz fiúk társaságában.Tipikus társaság közepe lány voltam,akiről mindenki azt hitte,h megkaphatja,aztán mikor jöttek a próbálkozások,és elküldtem a fenébe,akkor rájöttek,h nem vagyok,és onnantól fogva a legtöbbel országos cimborák lettünk.Soha nem voltak egy éjszakás kalandjaim,de néha járjunk össze szexelni fajta sem.(Persze a csajok legnagyobb része így is azt terjesztette rólam.)Nem szoktam utolsó ribiként kinézni.A kisugárzással sokkal jobban meg lehet fogni egy pasit,mint szexxel.(Hacsak a Kedvesem nem a főztömért van velem:))

Volt olyan pali,akivel hónapokig nem feküdtem le,17 éves voltam ekkor.Aztán bekerültem egyetemre,jött egy másik komoly kapcsi,vele,vagy 2-3 hetet vártunk,de nap mint nap taliztunk.Aztán a rákövetkező palival is kerülgettük egymást egy ideig,majd összejöttünk egyik nap és talán másnap már szexeltünk is.A jelenlegi Kedvesemmel az első este lefeküdtünk,két hónap múlva összebútoroztunk és egy hónap múlva lesz az esküvőnk.Pedig aznap láttam először életemben.

Persze külömbséget kell tenni,h vakrandi az első tali,vagy ismered hónapok óta és úgy kér randit,vagy csak a sors úgy hozza.(pl napközben összefuttok,szakít vele a csaja,de ő is szakítani akart már,elmentek egyet hülyülni,meg megisztok egy sört,és a kocsma lágy hangulata összehoz titeket,majd minden ismerősötök gratulál,h ennek már ideje volt,mert mindenki látta csak ti nem mertétek bevallani.)Annyi minden befolyásolja,h mikor érdemes lefeküdni valakivel.

Egy dolgot azért fogadj meg!Mindig,és szigorúan mindig,csak akkor feküdj le valakivel,ha úgy érzed szereted!Ha csak azért bújtok össze,mert éppen meghalsz egy "jó dugásért",akkor inkább nyúlj magadhoz!Nem kell annak szerelemnek lennie első látásra,hiszen ritka az ilyen,csak érezz iránta valamit,és az ne a nedves bugyid legyen!Vannak ilyen ismerőseim,és néha egyik másik barátnőm is csinált ilyet,de mindig közöltem velük,h ez nem volt valami dicső tett,és vigyázzanak,neh elsodorja őket az ár.

2008. jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

én egy szexológust ajánlanék neked elsősorban,/bármely net fórumban találsz egyet- akár levelezés utján is/, hogy oldd meg a problémádat, mert a szexmánia egy "betegség" függőség olyan mint a drogosoknál a drog...

-egy vélemény-

2008. jan. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Pasi vagyok...

Számomra elsősorban a külső, a kisugárzás és a viselkedés tesz egy nőt ribanccá a szememben.

Persze, ha olyan pasival fekszel le, aki geci, és szétkürtöli mindenkinek, hogy megdugott téged, és hogy mekkora ribanc vagy, akkor kurvának hisznek majd. Ha viszont normális a srác, és nem tesz ilyet, megértheti, hogy szereted a szexet. Akkor szerintem nincs semmi gond.

Arra akarok kijukadni, hogy a pasin múlik ilyenkor inkább, mint, rajtad. Hogyan válassz megfelelő partnert? Ebben tanácsot nem tudok adni. Ha jó emberismerő vagy, az nagy előny. (Kevés az olyan pasi, aki előbb gondolna kurvának és híresztelné, hogy lefeküdt veled, mintsem örülne magában, hogy egy jót dugott.) De inkább én is a komoly kapcsolat építését ajánlom neked. Akit szeretsz, azzal sokkal jobb a szex. És ha van állandó pasid, örülni fog, hogy szereted a szexet...

Sok sikert!!!

2008. jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
97%
Én 19 éves pasi vagyok és én ís az elöttem szólónak a válaszára támaszkodnék. A külső megitélés a fontos.De ha minden buliba más pasival "jársz" össze akkor teljesen mind1 mert már leírtak.De ha csak a pasiaiddal fekszel le sürün akkor már nincs gond.De sztem is az 1 és fél hét amennyi idő a minimum.
2008. jan. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pasi vagyok és szeretem, imádom a szexet - a barátnömmel.ha nincs állandó pasid, nézelödjél, de az biztos, hogy ha a pasi úgy érzi, gyorsan megkap, akkor rád is fog nyomulni, aztán jön a következö.Ha van pasid, akit szeretsz, akkor meg élvezd ki vele magad.
2009. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Én szeretem elsőre megfektetni a nőket és semmi különbséget nem látok azok között, akik rögtön belemennek, mint azok között akik váratnak. Ettől függetlenül is minden nő k.urva, nem ezen múlik.
2009. nov. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Dugnálak,nyalnálak!!:) 28F
2010. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!