Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet egyetemista, nembuli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egyetemista, nembulizós lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
(A könyvtár és leszólítom az utcán típusú lehetőségek nem érdekelnek.)
2010. okt. 3. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyetemen?!
2010. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
haverom nővére egyetemista és otthon ül egész nap, kell a címe? x)
2010. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
melyik egyetemre jársz?
2010. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"haverom nővére egyetemista és otthon ül egész nap, kell a címe" jól néz ki? :)


"melyik egyetemre jársz?" szerinted? bme mérnökinfo, 600 fiú 20 csaj, de az egész bme-re ez a túlsúly jellemző.

2010. okt. 3. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Hm, hát nem jó arány, az biztos!

Budapest elég nagy, gondolom vannak egyetemi klubok, kávézók stb, nyilván nem diszkókra gondolok. A könyvtár miért nem jó hely? Oda sokan járnak és ott viszonylag egyszerű ismerkedni.

Plusz milyen lányt keresel? Az érdeklődési kör is fontos lehet.

2010. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

>>egyetem

>>nem bulizós


válassz, a kettő együtt nem megy

2010. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"válassz, a kettő együtt nem megy"

nem vágom, szerinted az összes egyetemista lány bulizós?

2010. okt. 3. 21:06
 8/11 anonim ***** válasza:

A szomszédban van az ELTE, ott több csaj van, büfé, folyosó végén székek, jó időben kint. Megszólítani meg valahogy mindenképp meg kell őket.

BTK-n még többen vannak, oda is elnézhetsz, esetleg környéki teázók, kávézók, internetes fórumok..


Az egyetemistáknak elég nagy része nem bulizós, vagy ha bulizik is nem minden nap fetreng részegen a koli lépcsőjén. Habár én már végeztem, anno én sem buliztam annyit, főleg a vége felé. Leginkább a koliban ültem és gépeztem, szóval szerintem ha kockább csajt akarsz - internet, ha társaságibb, de nem bulizósat - kávézófélék.

2010. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért nem az egész BME-n ilyen az arány nekem elhiheted:) Amúgy csak járj nyitott szemmel...
2010. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pl. gtk-n, vegyészek, bioszosok között nézz szét, ott több lány van. Építészeknél is egész sokan vannak, még építőn is voltunk jópáran lányok és nem mindenki a drönkben töltötte az estéit ;)
2010. okt. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!