Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan értelmezzem ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem ?

Figyelt kérdés

Egy sráccal találkozgatunk viszont olyan furcsa jeleket ad.

Ma például beközölte, hogy sáros a nadrágom hátulja. Meg amikor beszélgettünk kifejtette: szerinte az önbizalom után képesnek kell lenni arra, hogy nyissunk a többi ember felé. De nem is ez volt a furcsa, hanem többes számban beszélt (nekünk).


Mielőtt eljöttem olyan laza testtartást vett fel: kihúzta magát, könnyed kiállás.

Ez azért szúrt nekem szemet mert előtte én szintén elengedtem magam, majd ő is.



2023. jan. 18. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Egx mstekfeladatban is tőbbesszám van.

Állitsuk sorrendbe

Bizinyitsuk be

Meg minden tanizo előadásban is

Higyjünk önmagunkban

Fogadjuk el magunkat


Te vmi antiszoc vagx?

2023. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Első rész a nadragrol, sáros volt tényleg vagy nem akarta, hogy leb@szd, ha rajtakapod, hogy a hátsód bámulja.



"Meg amikor beszélgettünk kifejtette: szerinte az önbizalom után képesnek kell lenni arra, hogy nyissunk a többi ember felé. De nem is ez volt a furcsa, hanem többes számban beszélt (nekünk).


Nem gondolja veled komolyan, csak maximum barátság extrákkal, szexkapcsolatot, miközben másokkal is szexel és nem bánja, ha te ugyanúgy teszel egyáltalán.


Azért vett fel laza testtartást, mert önbizalma van és laza, hiszen másokat is kúrni fog/akar melletted.


"Ez azért szúrt nekem szemet mert előtte én szintén elengedtem magam, majd ő is."


Tükröz téged, mert vonzódik hozzád szexuálisan = megrakna, DE CSAK AZT SZERETNE!

2023. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%

....képesnek kell lenni arra, hogy nyissunk a többi ember felé"


Ebben mit nem értesz? Itt egy másik mondat pl "Az életben az a legnagyobb boldogság, ha biztosan TUDJUK, hogy önmagunkért szeretnek" Ezt hogyan lehet értelmezni? Úgy, hogy mi EMBEREK tudjuk.

2023. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!