Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan értelmezzem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem?

Figyelt kérdés
Látom hogy fontos vagyok neki,és tetszem,de mást mond a szavaival és mást a tetteivel.Tudom hogy kb. 3 hónapja szakítottak a volt bnőjével (nehezítő körülmény),és ezt meg is beszéltük. Kb. 1 hónapja volt vmi köztünk fizikai szinten is,és azóta kb. kerülgetjük egymást.A metakommunikáció az megy!Sajnálom h így indítottuk,mert ezzel megalapoztam a véleményét rólam,úgyhogy emiatt kicsit most vége is szakadt az egésznek,de továbbra is nagyon bírjuk egymást,csak nem tudom hogyan tovább.Ő most nem tud más csajokra komolyan gondolni,én meg nem fogok rá várni állandóan,de attól még nagyon csípem,és a kémia 10/10.

2017. dec. 28. 13:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így szokott lennie, hiába kémia 10/10 ha iq 2/2
2017. dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, és?
2017. dec. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia. Lehet h jól érzi magát veled, de lehet h mellette még nem tudta feldolgozni az előző kapcsolatát. Szerintem hagyjad.


25f

2017. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De komolyan,erre most mit lehet írni.

Majd alakul vagy nem..

2017. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen.Köszi.
2017. dec. 28. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Kicsit vigasztalódott veled, de valószínű még nem áll készen egy újabb komoly kapcsolatra. Ha túlteszi magát az előzőekeb, akkor még bármi lehet, ha tényleg érdeklődik. A tetteid figyeld, az fontosabb a szavainál.
2017. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Igen,én is így gondolom.Rendben.Hàt akkor lesz ami lesz.Csak nehogy lekéssen engem!
2017. dec. 28. 17:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak tesz vmit,pl.àtölel,gondoskodó,segítőkész,a közelemben próbàl maradni,szemezünk,flört,de közben a szavaival ellenkezik.De amúgy megértem.Biztos làtja h "jó helyen jàr",csak még nem àll készen és/vagy nem tudja mit akar majd,meg sztem most a sajàt érzéseivel sincs tisztàban. :P
2017. dec. 28. 23:32
 9/11 A kérdező kommentje:
Folytatódik a story :D Tegnap egy kisebb csapattal kirándulni voltunk.Ottalvós történet volt.Ott volt egy csaj,full ismeretlen,aki sokkal lazább volt mint én.Neki könnyű volt,mert nem volt része az elmúlt hónap feszültségében ebben a témában,társaságban.Teljesen rákattant a csajra.Durván elkezdet nyomulni rá előtte.Totál nem érdekelte hogy ott vagyok!!Pofátlanul!Az este kezdetén még a közelemben volt,de utána már nem.Ott ölelgették egymást,és a csaj is totál rámászott,pedig azt mondta h nem akar tőle semmit.A pasinak ez a játék nagyon bejött.Aztán az este folyamán odajött hozzám a pasi,majd mondta,hogy "tetszem neki mint csaj!!,de most nem akar kapcsolatot.Majd alakul a dolog.Ez,amit a csajjal csinál,csak szórakozás."Majd azt mondta: "Még nem is dugtunk!Mondom még??Lehet nem is fogunk! (el volt képedve :P ) Mondom, az egy dolog, h történt ami történt egy hónapja,de a többiért keményen meg kell dolgoznod. Láttam hogy egyetértett velem.Majd megegyeztünk hogy tiszta lappal indítunk. Az este további részében tök féltékeny lett két szóba kerülő pasira,majd alvásnál a másik csajt füzögette hogy aludjon vele. (mondanom se kell mennyire szarul esett,de igyekeztem tojni rá.) Az emeleten aludtunk a faházban a padláson,én befeküdtem a csaj mellé (kicsit talán direkt,de lehet hagynom kellett volna hogy megdugja,és annyit ért),amit nem tetszett a pasinak,kicsit szóvá is tette. Aztán később feljött,és befeküdt mellém. Majdhogynem az egész este folyamán hozzámbújva aludt.De én nagyon mérges voltam rá,és reggel döntöttem el,hogy igyekszem leépíteni őt fejben,mert nagyon szarul esett ez az egész,és hogy ha ő most csak játszogatni/szexelni akar csak másokkal,én meg védjem már meg magam annyival,hogy ebből kilépek,mert én többet szeretnék idővel.
2018. jan. 2. 15:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg ezt az adoniszt!
2018. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!