Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők támogatják a természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők támogatják a természetes szelekciót?

Figyelt kérdés

Tehát szerintük, jó dolog ha a férfiak versenyeznek a kegyeikért és ki ad többet alapon licitálhatnak értük?


És jó ha csak a legnagyobb teljesítő képességgel és génekkel rendelkező férfiak szaporodhatnak?


Magyarán támogatják az őstörzsi szelekciót?


2023. jan. 17. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:
Ha már 10 az 1 ellen megy akkor írjátok már oda mire reagáltok és hányas vagytok. Az ember beleszédül ebbe a ricsajáradatba!
2023. jan. 18. 15:48
 62/68 anonim ***** válasza:
Sehol se írtam, hogy ártani szeretnél másoknak (ha akarnál se tudnék róla), általánosan írtam le.
2023. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
87%

#54! Nem, ez pont a végtelen empátiánkból adódik, hogy egyáltalán válaszolunk neked, nem hogy még vitázunk. Ez is több, mint amennyit érdemeltek. Ugyanis a vita eredménye már rég megszületett. Nekünk nincs problémánk, van kivel dugnunk, nektek van problémátok, nincs kivel dugnotok🤷🏼‍♀️Szóval tök felesleges a sok blabla, mert csak titeket érdekel. Fárasszátok inkább egymást, mi jól elvagyunk az alfákkal😉 Miről kéne érvelnünk, és főleg minek? Nekem az nem motiváció egy vitához, hogy néhány h.lyegyerek hisztikézik, mert tele a puttonya.

#53

2023. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
87%
Cica, ez egy szabad fórum. Te is mondhatod nekem, hogy le vagyok szarva.
2023. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
87%
Leszarom, mibe szédülsz bele. Ember... ezt magadra írod? Kicsit sértő a többiekre nézve.
2023. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Te miről beszélsz? Már eleve a kérdésed kamu, ugyanis nem kérdés. Te vagy itt azért, hogy szidhasd a nőket, házhoz jöttél a pofonért🤷🏼‍♀️ Gondolkodj már, mit kérdeztél! Ehhez nem kell olyan hatalmas IQ, mint neked van, 50 alatt is megfejthető. Igen, támogatjuk, ugyanis, ha azt szeretnénk, hogy a jó pasik haljanak ki, akkor veletek dugnánk, nem velük. Az állatvilágbanban is, a kártékony egyedeket pusztítják el, nem a hasznosakat. Olyan faj pedig nem létezik, amelyik minden más haszon fölé helyezné a kártékony érdekét. Kezded érteni?😉
2023. jan. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

“ Az állatvilágbanban is, a kártékony egyedeket pusztítják el, nem a hasznosakat. Olyan faj pedig nem létezik, amelyik minden más haszon fölé helyezné a kártékony érdekét. Kezded érteni?😉”


Végleg meggyőződtem, hogy nincs kivel beszélni, párbeszédet folytatni. Túlságosan ösztönlények ezek a teremtések.

Tehát a dicső csádék építették fel a civilizációt. Ilyen sem hallani gyakran.

2023. jan. 18. 16:28
 68/68 A kérdező kommentje:

“ Ez is több, mint amennyit érdemeltek. ”


Kikkel vettél egy kalap alá megint?

Nem vagyok incel, ettől még igazat adhatok nekik sok mindenben.

2023. jan. 18. 16:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!