Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők támogatják a természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők támogatják a természetes szelekciót?

Figyelt kérdés

Tehát szerintük, jó dolog ha a férfiak versenyeznek a kegyeikért és ki ad többet alapon licitálhatnak értük?


És jó ha csak a legnagyobb teljesítő képességgel és génekkel rendelkező férfiak szaporodhatnak?


Magyarán támogatják az őstörzsi szelekciót?


2023. jan. 17. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam a hozzaszolásaid nyílt a zsebemben a bicska! És ezen én akarmennyire kiéhezett, te pedig akármilyen jókepű lennél nem változtatna!


Magyarul a hozzáállásoddal van baj, méghozzá nem kicsi. Te is úgy gondolod hogy a nő alanyi jogon jár, sőt a te logikáddal jár a p^nci, csakmert farkad van. Ha olyan rohadt jo munkád van, meg több diplomád, meg akkor jó fizud, akkor vegyél 3 szexrobotot, és mindenki boldog lesz. Az is arra van hogy beledugd, és még meg se sértődik ha utána berakod a sarokba.

2023. jan. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 A kérdező kommentje:

“1. Már kérdezték, de nem válaszoltál. Milyen felelősségvállalásra gondolsz?

2. Mi az, hogy "elveszi mástól a lehetőséget"??? A nő nem automata, baszki! Attól, hogy ő nem dug meg, neked nincs rá lehetőséged, mert vele akarok dugni, veled meg nem.

3. Az említett testrészed pisilisre való. Szívesen 😁“


1. A társadalmi jólétre való felelősségvállalás. Az önzőség feladása.

2. Ha nem lenne lehetőseged minden második nap más chaden lovagolni akkor bizony átértékelnéd a helyzeted. Nem az a lényeg, hogy velem, hanem, hogy csak eggyel. A többi chad meg megy más nőnek, ahogy a többi nő akivel a chad dug megy más férfinak, addig, amíg mindenki a saját szintjén levővel nem fog dugni. A piaci monopólhelyzetekkel szemben egy állam is fel szokott lépni mert nem túl etikus.

3. Oké akkor használd csak arra.

2023. jan. 18. 08:36
 43/68 A kérdező kommentje:

41


“ Magyarul a hozzáállásoddal van baj, méghozzá nem kicsi. Te is úgy gondolod hogy a nő alanyi jogon jár, sőt a te logikáddal jár a p^nci, csakmert farkad van.”


Oké tegyük fel változtatok a hozzáállásomon? Már nem jár szerintem anyagi jogon a nő! Több nővel dugok hirtelen? Valamiért nem látom a nők hosszú során az ajtóm előtt!

2023. jan. 18. 08:38
 44/68 A kérdező kommentje:

43


Ugyanakkor a nők szexben nagyon is izgulnak arra ha tárgyként kezelik őket, megalázzák őket, többek közt ezért is dugnak szivesen chadekkel mert amellett, hogy jól néznek ki tárgyként is tudnak bánni velük az ágyban, tudnak kemények lenni, csapkodni, köpni, fojtogatni, kiközözni stb, tudtommal erre gerjednek a nők. Ezért nem túl imponáló egy gentleman figura nekik és inkább mennek BMWs rosszfiúkra.

2023. jan. 18. 08:47
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy szerinted bármelyik nőnek kötelesége lenne összefeküdnie bárkivel. Megáll az eszem.
2023. jan. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:

44

Dehát, neked is bmw.d van nem?

2023. jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:

45


Sehol nem írtam ilyent. Nem rosszindulatból, de nem vagy diszlexiás?

2023. jan. 18. 09:01
 48/68 anonim ***** válasza:
100%

Régen olvastam annyira ostoba hozzászólást, mint amit a #44-es kommentedben sikerült összehozni, kérdező.

1. Valakinek a személyiségéből és/vagy viselkedéséből nem lehet következtetni a szexuális életére, ugyanis nem függ össze a kettő.

2. Igen, vannak nők (nem az összes!) akiket izgat az alázás, illetve a szubmisszív szerep a BDSM-ben; viszont képzeld, vannak férfiak, akik ugyanezeket szeretik, akik kifejezetten élvezik, ha a nő a dominánsabb fél az ágyban. Ezek a kapcsolatok a szexen kívül ugyanolyanok, mint bármelyik másik.

3. Egyszerre több dolgot is lehet élvezni a szexben. Például imádom, amikor a barátom kicsit szubmisszívabb jelleggel, kis túlzással istenít, és ezzel a mentalitással elégít ki, vagy amikor kicsit dominánsabbként bedurvul, vagy amikor csak könnyeden romantikázunk. Hangulatfüggő, hogy mikor mire vágyunk.


Kérdező, meg kéne értened, hogy nincs jogod másokon számon kérni a romantikus és szexuális életét. Manapság elértük azt a szintet (legalábbis nyugaton), hogy nem kényszerítenek senkit bele egy kapcsolatba, hanem szabadon választhatja azt, akit csak szeretne, ha pedig kölcsönös a dolog, ki is alakul a kapcsolat.

2023. jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem miért papol olyan ember a nőkről, és a nők szexuális szokásairól(#aZösszesNőilyen), aki életében nem vett részt olyan aktusban, ahol a másik megkívánta volna. Magyarán NULLA tapasztalattal pofázik és ez tartja magát kib*szott okosnak. Csak pénzért tud venni szexet, és ha ő ledominálta a fizetős prostikat, akkor tuti minden nő erre gerjed.


Én annyit tudnék tanácsolni, ne csak a neten legyen nagy arcod. Menj, és mond el a chadeknek is hogy merre van az arra. Vagy ahhoz már picike a pöcörő?

2023. jan. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
92%

#42! 1.Az hol társadalmi probléma, hogy te nem dugsz?🤔 Egyéni problémád, a társadalom attól még tökéletesen működik! A pin@m meg nem köztárgy.

Biztos van egy csomó meleg pasi, akinek te vagy az álma. Vállalj szépen felelősséget, ne önzőzzél, ajánld fel a s.gged!

2. Nem tudom, van-e lehetőségem, mert nincsenek ilyen igényeim. Ha ilyen undormány lenne az az egy, mint ti, akkor köszi, de jó lesz a nulla. Te továbbra se fogsz dugni, szóval semmi közöd hozzá, hogy a többiekkel mi történik. "Egy állam is fel szokott lépni." Ok., megvárom, amíg fellép, addig meg azzal dugok, akivel akarok. Te is tedd ezt.

3. Ha eddig nem lett volna tiszta, nekem nincs fütyim, tehát nem tudom 🤷🏼‍♀️

Elég régóta olvasom már ezt az oldalt, de még mindig meg tudtok lepni. Valami intelligenciáról is beszéltél, nem? Az hol van? Olyan sötétek vagytok, hogy fáj olvasni ezt a sok ostobaságot. Ilyen nulla önismerettel soha az életben nem lesz nőtök.

#40

2023. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!