Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők támogatják a természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők támogatják a természetes szelekciót?

Figyelt kérdés

Tehát szerintük, jó dolog ha a férfiak versenyeznek a kegyeikért és ki ad többet alapon licitálhatnak értük?


És jó ha csak a legnagyobb teljesítő képességgel és génekkel rendelkező férfiak szaporodhatnak?


Magyarán támogatják az őstörzsi szelekciót?


2023. jan. 17. 12:40
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:

48


“ Régen olvastam annyira ostoba hozzászólást, mint amit a #44-es kommentedben sikerült összehozni, kérdező.”


Én minden nap rengeteget olvasok, például itt. A gondolkodási készsége elég alacsony az itt íróknak, csak saját szempontjukból tudnak érvelni, legtöbbször érzelemből és képtelen elvonatkoztatni saját indulataiktól, helyzetüktől.


“ 1. Valakinek a személyiségéből és/vagy viselkedéséből nem lehet következtetni a szexuális életére, ugyanis nem függ össze a kettő.”


Nem lehet de mégis befigyel ugye? Rosszfiú BMW-s helyespasi, biztosan rosszfiú az ágyban is, domináns, irányító, nőnek érezheti magát az illető stb. Nekem például nem a gyöngéd romantikázás jut eszembe ezekről az alakokról, a gondolom a többség így van vele. Egyébként a valóság az, hogy pocsékok az ágyban de azt gondolják róluk, hogy istencsászárok, holott 3 percig bírják és pici a férfiasságuk, ezért kompenzálnak ezer mód.

2. Alapjáraton a nő van úgy megalkotva mint a kevésbé domináns ezért szexuális téren is több nő szeret szubmisszív lenni mint amennyi domináns szeret lenni.

3. Egészségetekre. Amíg csak ketten vagytok egymásnak és tartósan addig élvezzétek. Nincs benne semmi rossz!


“ Kérdező, meg kéne értened, hogy nincs jogod másokon számon kérni a romantikus és szexuális életét. Manapság elértük azt a szintet (legalábbis nyugaton), hogy nem kényszerítenek senkit bele egy kapcsolatba, hanem szabadon választhatja azt, akit csak szeretne, ha pedig kölcsönös a dolog, ki is alakul a kapcsolat.”


Persze ha mértékkel van űzve és nem más kárára. Ha minden nő saját szintjén szexelne nem lenne gond. De inkább megy az osztozkodás ezért nem csoda, hogy eltorzult a piac. Ha a férfiak a női egy nagy szeletével vannak fuckbuddy viszonyban az a férfiak egy más részében szexuális frusztrációt szül.


Ezt is jó lenne felfogni, hogy a szexuális frusztráció nem döntés kérdése, az jön magától mert az ember szeretné a szexnek megannyi előnyét (mentális egészség, stresszint, fizikális egészség) élvezni, hogy egészségesebb lehessen, lassabban öregedjen, kevésbé legyen stresszes, ne legyen prosztatarákja, jobban működjön az immunrendszere stb és nem utolsósorban természetes késztetéseit is kielégítse. Ezek természetes vágyak ezért szeretnék ha minden férfi ezeket élvezhetné. Ráadásul a szexhiány súlyos motiváció zuhanással is jár férfiak esetében.

Az ember egy komplex műszer azt kellene megérteni komplex vágyakkal amely az irányításán kívül esik, de tény, a férfiak 99%-nak van szexuális vágya és nem tehet róla és meg van a joga ezt megkapni ha eleget próbálkozik.

2023. jan. 18. 14:42
 52/68 anonim ***** válasza:
89%
Ahelyett, hogy mások életén csámcsogsz, el kéne érned, hogy legalább egy nő férfiként tudjon tekinteni rád és nem egy hisztis incelként.
2023. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%

#51! Ne haragudj, de te ritka hülye vagy!

Ezek szerint elég sok BMW-s pasival dugtál, ha ilyen jól tudod, mekkora a farkuk és meddig bírják 😂

Így van, a melegeknek is joguk van megdugni téged, ha eleget próbálkoznak. Vagy mi ez a kettős mérce? Nekik is vannak jogaik!

Örülök, hogy belátod, hogy mindenkinek addig van joga dugni, amíg nem más kárára történik, nekem pedig ilyen gyökerekkel dugni KÁR, tehát már el is vesztetted a "jogodat"🤷🏼‍♀️

Még szerencse, hogy te más szempontjából érvelsz és nem a te vágyaidról böfögsz 18 soron keresztül 😂 Egyébként senki nem tiltotta meg, hogy vágyakozzál. Csak nyugodtan. Leszarjuk.

2023. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

53


“ Egyébként senki nem tiltotta meg, hogy vágyakozzál. Csak nyugodtan. Leszarjuk.”


Ez nagyjából összefoglalja a női nem méltányosságát és érvelő készségét.


Egy újabb vesztett csata kedves hölgyeim?


Mikor ismeritek be, hogy alkalmatlanok vagytok a vitára?

2023. jan. 18. 15:27
 55/68 anonim ***** válasza:
89%
De tényleg le van szarva, mit akarsz. Te sem vitatkozol, csak tele a pöcsöd és dühös vagy. Le vagy szarva. Szokj hozzá.
2023. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, amíg nem ártasz másoknak, addig azt gondolsz és csinálsz, amit szeretnél.
2023. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:

55


Nagyon hamar elfogytak az érvek.

Alkalmatlan vagy párbeszédre.

Csak habzó szájjal szitkozódni megy mi? Levezetni az inceleken hogy megint dobott a csádé?

2023. jan. 18. 15:44
 58/68 anonim ***** válasza:
91%
Én most kapcsolódtam be, baba.
2023. jan. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:

56


Ki akar ártani? Ilyen hülyét feltételezni s ráadásul felnőtt embertől.


Hol írtam itt bárkinek ártásáról?

2023. jan. 18. 15:46
 60/68 A kérdező kommentje:

58


Ja értem. Ki hívott egyébként? Megfőtt a leves?

2023. jan. 18. 15:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!