Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jön össze sohasem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze sohasem?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok és még sosem volt barátnőm:S... egyszerűen nem jön össze pl a legutóbbi is lemondta a randit mondván beteg és nemtoud jönni erre kit látok szombaton hát őt és egy másik srácot ölelgetett csókolgatott látta hogy megláttam őket mivel hogy haverokkal ot mentünk el melettük de nem csináltam semit de ő nagyon nézett...de ellemben végig azt mondta hogy milyen aranyos kedes és helyes srác agyok és hogy nagyon szeretne összejönni velem erre milettbelőle semmi... De nem ő volt az első ilyen már... De miért ilyenek?
2010. okt. 3. 12:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hú hát én nem fehérvári vagyok:D Balassagyarmati... jó messze van a 2ő egymástól:D
2010. okt. 4. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!