Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Próbálkozik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Próbálkozik, de nemtom mit csináljak. Am 15/L vok. és még nem volt barátom szal, furi

Figyelt kérdés
Mikor először taliztunk, megakarta fognia kezem de nem engedtem nagyon pedig olyan aranyos. és átölelt a padon. furin éreztem magam pedig írtó helyes!!!! de nem akarom elhamarkodi.. most mit tegyek? engedjem, vagy ne, vagy miii
2010. okt. 3. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
enged.. szerintem :D bizonyos mértékig.. persze ölelés puszi ilyenek.
2010. okt. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cheerleader ***** válasza:
Bocsi az ekezetekert remelem megerted igy is hogy mit akarok irni. Szoval szerintem sodrodj az arral..ha nem volt eddig pasid akkor jo tapasztalat es ki tudja ez lehet akar egy komoly kapcsolat is. A baratommal ugyan igy voltunk es mar 1 eve egyutt vagyunk. Ugyhogy ne felj az ismeretlentol:)
2010. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Cheerleader haha, milyen jó kis név.
2010. okt. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Cheerleader ***** válasza:
Orulok hogy egy boldog pillanatot szereztem neked aki meg a nevet sem meri felvallani a kommentjeihez.
2010. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha jól megnézzük, a Cheerleader mint így, vagy akár az én nicknevem - ami nincs feltüntetve - nem minősülnek igazi névnek. Tehát ha valaki úgymond "utánunk akar nézni", és rákeres például arra, hogy Cheerleader, akkor 100%, hogy nem téged fog kiadni. De ez csak az egyik. A másik az, hogy ez egy anonim oldal. Tehát a nevek feltüntetése nem szükségszerű, illetve nem is ajánlott. Ennek semmi köze a gyávasághoz.

Nyugi kislány, nem kell rögtön támadni. ;)

2010. okt. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cheerleader ***** válasza:
Ennek a beszelgetesnek semmi ertelme inkabb adj tanacsot masoknak ne engem fikazz. Ennel en ertelmesebb vagyok.
2010. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
áááá igen tényleg köszi, hogy itt veszekedtek, mikor a kérdésemre várok választ B+!!! tényle kösz
2010. okt. 3. 14:24
 8/9 Cheerleader ***** válasza:
Hoppá hoppá! Kicsit visszább. Ha nem látnád adtam tanácsot neveletlen hercegnő.
2010. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem rád gondoltam bocsi
2010. okt. 3. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!