Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti kezdeményeznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti kezdeményeznétek egy olyan pasinál, aki nagyon félénk?

Figyelt kérdés
A csávó meg nem mer kezdeményezni... Az ilyen embertől mit lehet elvárni? Plusz kapcsolata sem volt sosem, pedig 26 éves. Talán nem véletlen?
2023. jan. 13. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Megtettem párszor, pofáraesés lett a vége. Mindegyik esetben.


Azóta rájöttem, hogy egy ilyen ember nem is passzolna hozzám.

2023. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kicsit reszletesebben kellene.

szoktad neki jelezni?

2023. jan. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%

Amugy tudod kerdezo, hogy akik idejarnak, azoknak van valami problemajuk? Xd

Pl parkapcsolati gondjaik vannak es ok akarnak tanacsot adni. XD

Amig nem ismerjuk ot, addig nem szabad elitelni. Persze vannak gyava nyuszik, de azert keves van beloluk.

2023. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
60%
Akinek problemaja van, azok a kerdezok altalaban. De ha megnezed a toplistat, a legtobben nem tesznek fel tul sok kerdest, rengetegnel 0 van. En azert jarok ide, mert ezzel utom el az idomet abban a par percben, mikor felkelek a melo mellol picit pihenni :)
2023. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze van kivetel, de azaz igazsag, hogy hiaba segitenek, ha sajat maguknak is ugyanaz a problemajuk xd.
2023. jan. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Azért férfiakkal nem kell ennyire szigorúnak lenni, persze hogy nincs kapcsolata, iszonyatosan magasak a nők elvárásai, gondolom saját lakása meg kocsija sincsen, akkor mit akar? Gondolom az önbecsülését szétzúzták a nők. Csajoknál kicsit könnyebben megy, nekik már tinédzser koruk óta sorban állnak az udvarlók, így könnyű magabiztosnak lenni.


38 f incel

2023. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem van egy alapbetegségem, úgyse kellek senkinek, hisz mindenki egészséget akar, nemde?!

Volt pár kezdeményezésem, mind elutasitott. Felének pedig párja van/volt, azóta felhagytam.

2023. jan. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!