Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti kezdeményeznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti kezdeményeznétek egy olyan pasinál, aki nagyon félénk?

Figyelt kérdés
A csávó meg nem mer kezdeményezni... Az ilyen embertől mit lehet elvárni? Plusz kapcsolata sem volt sosem, pedig 26 éves. Talán nem véletlen?
2023. jan. 13. 09:48
A kérdező szavazást indított:
Kezdeményeznék
A kezdeményezés a férfi dolga...
28 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Aki meg nem tart ott fejben 26 evesen, hogy randira invitaljon egy not, az miert akar parkapcsolatot? Az, hogy eddig az anyukaja intezte az ugyeit nem marad igy a vegtelensegig. Elobb utobb fel kell noni, es hozza kell szokni a felnott lethez, amiben nemcsak sikerek, de kudarcok is vannak.
2023. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem kezdemenyeznek nagyon felenk ferfinal, pedig alapvetoen nincs bajom a kezdemenyezessel, de ezt olyan ferfiaknak tartom fent inkabb, akik szimplan csak tul bambak es nem veszik a jeleket (ez siman elofordul olyannal, aki amugy magabiztos, plane, hogy en sem vagyok azert profi jelado(😂)), vagy esetleg nem tudom eldonteni, hogy csak bamba vagy nem erdeklem, akkor jobban szeretem tisztazni a dolgokat, legyen kimondva, hogy nem erdeklem :D

De olyanra nincs kedvem energiat pazarolni, aki NEM MER, mert utana egy folyamatos tortura lenne a randizas is, allando visszaigazolast varna, hogy tenyleg akarok vele randizni, kapcsolatban problemak az onbizalomhianybol, nekem ehhez nincs turelmem.

2023. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Tökéletesen leírta a #1. Van az a mondás, hogy néma gyereknek anyja veri a fszát.
2023. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha nekem bejönne és látnám rajta hogy én is tetszem neki, csak esetleg félénk hozzá, akkor kezembe venném az irányítást és elhívnám én valahova. Nincs ebben semmi különös már a mai világban.
2023. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt mondom én is, mint a #4. Az én mostani kapcsolatom egyébként így is kezdődött 7 évvel ezelőtt.
2023. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

#2

Azt ugye tudod, hogy a bambák a kapcsolatban is bambák lesznek? Ahhoz van türelmed?

2023. jan. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
A férfi legyen kezdeményező, határozott, sármos, bátor, mint egy XIX. századi lovag! Kezelje pontosan úgy a nőket, mint a régi korokban volt szokás.
2023. jan. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

6 Inkabb az, minthogy depresszioba essen attol, hogy vannak ferfi barataim, akikkel tartom a kapcsolatot es 0-24 magyarazkodnom kelljen, hogy nem, nem dugok a Joskaval es igen, te fontosabb vagy, mint a Pista.


Nem irtam, hogy csak es kizarolag tokeletes ferfit fogadok el, de van 1-2 tulajdonsag, ami instant kizaro ok.

2023. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezdeményeznék, de nem gondolom, hogy a férfi dolga lenne. Mindenki döntse el, akar-e kezdeményezni másnál vagy nem.
2023. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Nem azért, mert a "férfi dolga", hanem azért, mert nem tudnék mit kezdeni egy ennyire félénk emberrel.
2023. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!