Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elrontanám, ha én kezdeményezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontanám, ha én kezdeményeznék szexet vagy újabb menetet egy 40-es pasinál?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy 40 feletti pasival alakulnak köztünk a dolgok. Egyikünk se szexkapcsolatot keres, ezért nekem nagyon fontos, hogy ne nézzen könnyűvérűnek. Volt már köztünk szex, de ő kezdeményezte és nagyon jól esett. Ilyenkor utána gyakran lelkizünk vagy vacsorázunk és másról beszélgetünk. Nagyon intelligens férfi és becsülöm is, hogy nem csak a szexről lehet vele beszélni. Néha viszont nagyon szeretném én leteperni vagy akár még aznap szex után egy újabb menetet kezdeményezni, de kicsit félek, hogy könnyűvérűnek fog tartani. Nagy a korkülönbség, nekem nagyon fontos lenne, hogy ne higyje azt, hogy csak a szexen jár az agyam. Elrontanám, ha én kezdeményeznék? Nem régóta ismerkedünk és nem akarom, hogy átmenjen szexkapcsolatba.

24n



2021. aug. 27. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem úgyis tudja hogy egy kis ribizli vagy. Csak szxre kellesz nwki akkor meg nem mindegy?
2021. aug. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

#1 Szövegértés 1-es


Szerintem nyugodtan kezdeményezz nála. Az elsőt úgyis ő kezdeményezte, most rajtad a sor.

Ettől még nem fog ribinek nézni.

2021. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy te kezdeményezel nem fog könnyűvérűnek tartani te írtad hogy intelligens biztos veszi a lapot !
2021. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira intelligens a pasi akkor azé' tudnia kellene hogy egy szerelmetes, egészséges 24 éves nőnek van libidója és nem két hetente akar 1 kufircot, meg biz' vágyik egy második menetre is. Szóval szépen magyarul megmondod, avagy jelzed neki hogy még "kancás" vagy. Ha akkora spíler a fószer akkor észreveszi az apró jelekből is és vagy megdug, vagy legalább kinyal, megujjaz.
2021. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!